جلالی: بازی‌ها باید از اوایل یا اواسط مردادماه شروع شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان گفت: امروز بازیکنان ما از شهرهای مختلف اینجا جمع شدند و ما هم از آن‌ها تست پزشکی گرفتیم ولی هیچ تمرینی نکردیم چون گفتند اجازه تمرین ندارید. دوست نداریم یک کاری را سرخود انجام بدهیم.

مجید جلالی در پاسخ به این سوال که آیا به صورت رسمی‌به آن‌ها اعلام کرده بودند که تمرینات‌شان را از ۱۵ اردیبهشت‌ماه شروع کنند، توضیح داد: به صورت رسمی‌به ما اعلام نکردند.

وی با بیان اینکه از آنجایی که ما با مسئولین سازمان لیگ در ارتباط هستیم، آن‌ها از چند روز پیش به ما می‌گفتند احتمالاً از روز ۱۵ اردیبهشت‌ماه می‌توانید تمرینات‌ خود را شروع کنید، ادامه داد: به نظرم باید تصمیم مشخصی بگیرند و به ما وضعیت را اعلام کنند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان با اشاره به اینکه باید یک تاریخ مشخصی را برای شروع لیگ اعلام کنند، اظهار داشت: در حال حاضر می‌گویند تا ۱۰ خرداد امکان برگزاری مسابقات ورزشی وجود ندارد.

جلالی خاطرنشان کرد: تازه آن موقع می‌خواهند بگویند تیم‌ها سه هفته تمرین کنند. با این شرایط لیگ فصل بعد را چه زمانی می‌خواهند برگزار کنند؟ به نظرم باید وضعیت را روشن کنند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان اظهار داشت: به نظرم بهتر است که بازی‌ها از اوایل یا اواسط مردادماه شروع شود و تیم‌ها ابتدا ۹ بازی لیگ فعلی را انجام بدهند و بعد دو هفته استراحت کنند و بازی‌های لیگ بعدی را شروع کنند. در این صورت دوره آماده‌سازی تیم‌ها هم ادغام می‌شود.

جلالی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: ما در حال حاضر در یک وضعیت بلاتکلیف به سر می‌بریم و وضعیت بدی است چرا که نمی‌دانیم در آخر چه بر سر سونشت فوتبال خواهد آمد. نزدیک دو ماه است که به صورت روشن به ما نمی‌گویند که باید چه کار کنیم. این بلاتکلیفی اصلاً چیز خوبی نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید