جعفر سمیعی: واگذاری استقلال و پرسپولیس آینده دار کردن آنها است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: واگذاری و خصوصی شدن پرسپولیس به عنوان یک استراتژی توسعه فوتبال و ورزش از سالهای گذشته مطرح بوده و اکنون به مرحله اجرا رسیده اما تضمین موفقیت آن نیازمند یک تلاش همه جانبه ملی است و باید از طریق مشارکت عمومی‌مردم با تجدید نظر در روش برنامه ریزی و اجرا، مدیریت نوین آنها مطابق با ضرورت‌‌‌های جدید فوتبال و ورزش کشور تحقق پیدا کند.

جعفر سمیعی گسترش مشارکت و نظارت مردم را نتیجه مهم این تصمیم دولت و کشور با تلاش‌‌‌های بی وقفه وزیر ورزش و جوانان دانست و عنوان کرد: خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس امیدهای بخش خصوصی را برای مشارکت در امور کشور بالا می‌برد ضمن اینکه دو تیم از بن بست‌‌‌های مالی و مدیریتی دوره‌‌‌های گذشته خارج می‌شوند و با رفع تنگناهای مدیریتی و غیر لازم دولتی، بازدهی مدیریتی و عملکردی بهتری را از آنها در آینده انتظار داریم.

وی اعتماد و اعتقاد به بخش خصوصی را عامل مهم موفقیت در پروسه خصوصی شدن دو باشگاه دانست و خاطرنشان کرد: دولت و وزارت ورزش و جوانان با این واگذاری و سبک کردن بار اجرایی خود در حقیقت به بخش خصوصی کمک می‌کنند تا نقش مهم خود را در کلیه فعالیت‌‌‌های اجتماعی از جمله ورزش بر عهده گیرند‌ من تصویر بلند مدت خصوصی شدن پرسپولیس را برای ورزش و فوتبال کشور مثبت می‌بینم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت:واگذاری استقلال و پرسپولیس احترام به خواست مردم و آینده دار کردن این دو باشگاه از مسیر فراهم کردن امکان نظارت بیشتر آنها بر امور این دو باشگاه بعنوان سرمایه ملی است.

جعفر سمیعی درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس و آثار ناشی از آن در فوتبال و ورزش کشور، اظهارداشت: تلاش‌‌‌های سه ساله و در واقع شهامت و درایت وزیر و وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری سرخابی‌ها ارزشمند و ستودنی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید