جعفری: فدراسیون باید نگاه وِیژه ای به بخش خصوصی داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن جعفری مدافع راست تیم فوتبال شهر خودرو در مورد دو شکست اخیر تیم شهر خودرو در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در این دو بازی شکست خوردیم، ولی حق‌مان باخت نبود. تیم اماراتی در این دو مسابقه فقط سه موقعیت داشت که دو موقعیت را تبدیل به گل کرد. لیگ قهرمانان همین است و با کوچک‌ترین اشتباه تنبیه می‌شوید.

حسن جعفری درباره شروع ضعیف سیدمهدی رحمتی در شهر خودرو به‌عنوان سرمربی این تیم و اینکه برخی معتقدند باشگاه باید بعد از لیگ قهرمانان آسیا چنین مسئولیتی را به او می‌سپرد، خاطر نشان کرد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این مورد صحبت کنم. رحمتی بازیکن باتجربه‌ای بود و باید مربیگری را از یک جایی شروع می‌کرد.

وی افزود: اگر قرار بود رحمتی به‌عنوان سرمربی انتخاب شود در بهترین زمان این اتفاق رخ داد و حالا وی می‌تواند با شرایط تیم بیشتر آشنا شود. من امیدوارم رحمتی در شهر خودرو نتیجه خوبی بگیرد و شانس هم یاری‌اش کند.

جعفری سپس با اشاره به شراسط سخت مالک تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: آقای حمیداوی این همه هزینه کرده و این همه مشکل هم دارد. یک روز می‌گویند باید بروید در یک شهر بی طرف بازی کنید؛ می‌گویند باید هر ۵ روز تست بگیرید یا تونل ضدعفونی کننده داشته باشید. خب این‌ها هزینه‌‌‌های زیادی دارد و فقط بخش خصوصی است که ضرر می‌کند.

او ادامه داد: فدراسیون باید نگاه وِیژه ای به بخش خصوصی داشته باشد. باید هوای آنها را بیشتر داشته باشند. خیلی از شرکت‌‌‌های کسانی که در فوتبال هستند در شرایط کرونایی فعالیتشان پایین آمده و باید شرایطشان درک شود. این کمترین حقی است که من شخصا برای تیمم قائل هستم و حرف‌‌‌های مدیرعامل باشگاهمان کامل درست است. به نظرم تنها راه در این شرایط کمک فدراسیون است.

جعفری در واکنش به اعتراض برخی از بازیکنان این تیم به میزبانی قطری‌ها اظهار داشت: به‌هرحال اینجا تیم‌ها در قرنطینه هستند و بحث بیماری کرونا هم وضعیت را سخت‌تر می‌کند. از لحاظ غذا هم مشکلاتی وجود دارد، ولی باید با این مشکلات کنار بیاییم و فقط به فکر نتایج آبرومندانه در دیدارهای بعدی باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید