جعفری: برای قهرمانی در لیگ امسال تلاش می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم در پاسخ به این سوال که آیا با شرایط امسال تیمش و قرارداد بستن بازیکنان خوب به وچان کردستان آیا می‌تواند زنجیره پیروزی‌های متوالی شهرداری بم را حفظ کند؟ گفت: ما برای قهرمانی در لیگ امسال تلاش می‌کنیم.

مرضیه جعفری درباره شرایط متفاوت امسال تیمش و از دست دادن بازیکن خوبش گفت: قنبری بازیکن بزرگی است و در هر تیمی‌هم بازی کند، تاثیرگذار خواهد بود، اما بالاخره هر بازیکنی ممکن است بعد از مدتی از تیم جدا شود و ما باید برنامه‌ریزی کنیم که هنوز فکری نکرده‌ایم.

وی درباره جدایی زهرا قنبری از تیم فوتبال بانوان شهرداری بم اظهار داشت: قنبری بازیکن خوبی بود و پیشنهادات خوبی هم به او شده بود. من از دلیل انتخاب تیم وچان کردستان خبر ندارم، اما قراردادش با تیم ما تمام شده بود. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

جعفری تصریح کرد: زهرا قنبری بازیکن تاثیرگذاری در تیم ما بود و زحمات زیادی کشید، اما برای او پیشنهاد بهتری از وچان کردستان نداده بودیم.قنبری برای تیم ما خیلی زحمت کشیده است. وچان کردستان هم تیم خوبی است و علاوه بر بازیکن تیم ما، بازیکنان دیگری را هم اضافه خواهد کرد و تیم خیلی خوبی می‌شود.

وی درباره شرایط متفاوت امسال تیمش و از دست دادن بازیکن خوبش گفت: قنبری بازیکن بزرگی است و در هر تیمی‌هم بازی کند، تاثیرگذار خواهد بود، اما بالاخره هر بازیکنی ممکن است بعد از مدتی از تیم جدا شود و ما باید برنامه‌ریزی کنیم که هنوز فکری نکرده‌ایم.

جعفری ضمن بیان این مطلب که به قنبری پیشنهاد بهتری نداده است، خاطرنشان کرد: ما به قنبری پیشنهاد بهتری از وچان کردستان نداده بودیم، چون هنوز شرایط و بودجه تیم‌مان مشخص نبود، پس هیچ پیشنهادی به او ندادیم. در عین حال به بازیکنان دیگری هم برای اضافه شدن به تیم‌مان پیشنهاد نداده‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید