جزئیاتی از نشست هیئت مدیره استقلال با سرمربی و رونمایی از لیست خرید فرهاد مجیدی

در شرایطی که اختلاف نظر بین احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم همچنان یکی از ضعف‌‌‌های بزرگ در این باشگاه بود، نشست اعضای هیات مدیره آبی پوشان امروز چهارشنبه با حضور این دو برگزار شد.

مددی و مجیدی در طول هفته‌ها و ماههای گذشته مصاحبه هایی را در مورد یکدیگر انجام دادند که البته محور آنها مشکلات مالی و تامین منابع مالی برای پرداخت قرارداد بازیکنان بود. در نشست امروز هیات مدیره طرفین در مورد این مسائل صحبت کردند تا اختلافات به حداقل کاهش پیدا کند.

در خصوص مواردی که در این نشست مطرح شد گفت: امروز یک جلسه بسیار خوب را با مجیدی برگزار کردیم. برنامه ریزی برای آینده باشگاه و دو بازی آینده در جام حذفی، تقویت تیم برای فصل آینده و تمدید قرارداد با بازیکنانی که زمان قراردادشان به پایان رسیده است از جمله موارد مطرح شده بود.ضمن این که اعضای هیئت مدیره تعامل خوبی را با مجیدی به وجود آوردند.

وی افزود: فرهاد زحمات زیادی رادر این مدت برای استقلال کشیده است. او در بدترین شرایط کنار استقلال بوده و نشان داد که از تجربه بالایی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که فصل آینده یک استقلال پر قدرت را در لیگ داشته باشیم.

همچنین در پاسخ به این پرسش که سرمربی لیست ورودی و خروجی را به باشگاه داده است یا خیر؟ گفت: فرهاد لیست خرید بازیکنان جدید را داده و باید با تمام قوا بازیکنان مدنظر سرمربی را برای فصل آینده مهیا کنیم اما هنوز در مورد لیست خروجی صحبتی با ما صورت نگرفته است.

مظلومی‌در پاسخ به این سوال که چرا بین مسئولان باشگاه و سرمربی اختلافاتی به وجود آمده است؟ گفت: به اعتقاد من هیچ اختلافی وجود ندارد. مشکل اصلی استقلال تنها پول است. اگر پول باشد هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. الان که با شما صحبت می‌کنم به یک جلسه ای خواهیم رفت که بتوانیم مشکلات مالی استقلال را برطرف کنیم.

وی افزود: تا ریال آخر پرداختی به بازیکنان را خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است پاداش پیروزی برابر پرسپولیس و نساجی را هم به بازیکنان پرداخت کنیم. این پاداش هایی که پرداخت می‌کنیم به جز پاداش هایی است که سرمربی تیم به بازیکنان داده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که در این مدت خویشتن داری کردند و با تمام وجود برای استقلال بازی کردند و امیدوارم بتوانیم رضایت آنها را جلب کنیم. در مورد حضور استقلال در نیمه نهایی جام حذفی و بازی با گل گهر نیز گفت: هدف مجیدی و بازیکنان قهرمانی در جام حذفی است. برای بازی با گل گهر برنامه خاصی داریم و تلاش می‌کنیم آرامش در تیم به وجود بیاید و تیم بدون دغدغه خود را آماده بازی با گل گهر و رسیدن به فینال کند.

مظلومی‌در پایان عنوان کرد: تلاش خود را می‌کنیم تا استقلال بتواند به آنچه که استحقاق دارد برسد. مطمئناً روزهای خوبی برای استقلال در پیش است و آرزو می‌کنیم بتوانیم در کنار بازیکنان و هواداران استقلال این روزهای خوب را به وجود بیاوریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید