جدی شدن مصدومیت هالند

به نظر می‌رسد مصدومیت اخیر ارلینگ هالند فراتر از انتظار بوده و در چند هفته اخیر این بازیکن را از میادین دور نگه داشت. مارکو روزه، سرمربی تیم دورتموند در مصاحبه ای مدعی در حال حاضر حتی راه رفتن برای هم برای این بازیکن دشوار شدده و زمان قطعی بازگشت ارلینگ هالند به میادین مشخص نیست. البته هفته بعد بازی‌‌‌های ملی برگزار می‌شود و دورتموند به صورت موقت نیازی به این بازیکن نخواهد داشت.

01650924

ارلینگ هالند 21 ساله سه دیدار قبلی دورتموند را نیز به علت آسیب دیدگی دست داده و فدراسین فوتبال نروژ امروز با انتشار بیانیه اعلام کرد این بازیکن در بازی‌‌‌های روز جمعه در ترکیه و روز دوشنبه در مونته نگرو از میادین دور خواهد بود. خود ارلینگ هالند امروز در توئیتر خود نوشت: “سلام دوستان، متاسفم که نمی‌توانم برای مسابقات ملی آماده باشم. من منتظر این بازی‌‌‌های بودم. به هر حال امیدوارم موفق باشید.”

همچنین اولا سند، پزشک تیم ملی نروژ مدعی شد که خروج ارلینگ هالند  از لیست تیم ملی یک اقدام پیشگیرانه است. او در بیانیه فدراسیون فوتبال نروژ گفت: “به نظر می‌رسد شدت مصدومیت ارلینگ هالند کاهش یافته، اما متاسفانه روند بهبود بسیار کند بوده است. اگر او خیلی سریع در ترکیب قرار بگیرد، امکان ایجاد عوارض برای این بازیکن وجود دارد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید