جدیدترین آرای کمیته انضباطی

جدیدترین آرای کمیته انضباطی  به این شرح اعلام شد: بازی ۲ تیم غفاری تاکستان و پیکان از رقابتهای لیگ برتر جوانان برگزار شد و امیر شلوبری، مربی و رضا حمیدی، سرمربی تیم غفاری تاکستان به دلیل بدرفتاری به داور و ایراد صدمه بدنی عمدی نسبت به آنان که منجر به صدور دستور موقت شد، هر کدام به مدت ۳ ماه محرومیت با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت از همراهی تیم و ورود به ورزشگاههای کشور منفردا به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی که با صدور این رای از دستور موقت صادره رفع اثر می‌شود.

با توجه به عدم حضور تیم پالایش گاز ایلام در دیدار برابر مقابل شهرداری سیرجان از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان، کمیته انضباطی دیدار فوق را سه بر صفر به سود تیم شهرداری سیرجان اعلام کرد و تیم پالایش گاز مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم مقاومت تهران به دلیل مسوول شناخته شدن در عدم برگزاری مسابقه برابر تیم ملوان انزلی از رقابتهای لیگ‌‌‌های پایه کشور کمیته انضباطی نتیجه این مسابقه را سه بر صفر به سود تیم ملوان انزلی صادر کرد و تیم مقاومت به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار دو تیم ملی حفاری و مس رفسنجان از رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان ۳ آذرماه برگزار شد و مهسا کمالی، بازیکن تیم مس رفسنجان به دلیل اهانت به داور مسابقه دو جلسه محروم و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم مس رفسنجان به دلیل بد رفتاری نیمکت نشینان به  مقام رسمی‌مسابقه ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی دو تیم قصر نشاط ایرانیان بهبهان و فولاد مبارکه از رقابتهای لیگ دسته اول امید فوتسال  برگزار شد و محمد حجت، سرمربی قصر نشاط به دلیل بدرفتاری به داور مسابقه به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیم و ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

پیکان در پرونده طاهرخانی بازنده شد

سایت رسمی‌فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به شکایت شاهین طاهرخانی از باشگاه پیکان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶۵ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید