جدیدترین آراء کمیته انضباطی

بنا بر رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و ویستا توربین تهران که در تاریخ 19 دی برگزار شد، تیم ویستا توربین به دلیل سو رفتار ناشی از 5 اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه هادی خیری بازیکن این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی‌مسابقه به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم مس شهر بابک و رایکا بابل که در تاریخ 22 دیماه برگزار شد، سجاد هاشمی‌مربی تیم مس شهربابک به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل یک جلسه محروم و به پرداخت جریمه نقدی پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم خیبر خرم آباد و ماشین سازی تبریز که در تاریخ 11 دی ماه برگزار شد، تیم ماشین سازی به دلیل سو رفتار ناشی از دریافت 6 اخطار به پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه محمدرضا فرامرزی تدارکات تیم ماشین سازی تبریز به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی‌مسابقه به یک جلسه محرومیت و پرداخت سی میلین ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار دو تیم رایکا بابل و خیبر خرم آباد که در تاریخ 17 دی برگزار شد، تیم رایکا بابل به دلیل سو رفتار ناشی از 5 اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه این تیم به دلیل نقض اصول کلی رفتار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. محسن اسکینی مربی تیم خیبر نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی‌مسابقه به یک جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم سایپا و ماشین سازی تبریز که 22 دی برگزار شد، تیم ماشین سازی به دلیل سو رفتار ناشی از 5 اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه محمدعلی ابراهیمیان سرمربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی‌مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید