جدیدترین آراء کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

بنا به اعلام سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های عقاب تهران و نود ارومیه برگزار و از سوی یحیی بهاری، مدیرعامل تیم نود ارومیه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، داور رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر و از حیث جریمه نقدی قطعی است.

حجت پیروز فر، مربی تیم نود ارومیه به دلیل بدرفتاری در قبال داور 3 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر و از حیث جریمه نقدی قطعی است.

تیم نود ارومیه به دلیل داشتن 7بازیکن اخطاری به جریمه نقدی 70 میلیون ریالی محکوم شد.

*مسابقه تیم های کیان اراک و یزد لوله  برگزار شد که تخلفاتی از سوی سجاد شکوه بازیکن تیم یزد لوله بخاطر بدرفتاری مقابل داور رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر و از حیث جریمه نقدی قطعی است.

تیم یزد لوله به دلیل داشتن 6بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های آریو اسلامشهر و جوان نوین ساری برگزار و از سوی هانی اسماعیلی تدارکات تیم جوان نوین ساری تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری مقابل داور بازی رخ داد. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم آریو اسلامشهر به دلیل داشتن 6بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم های  فوتسال گهر زمین سیرجان و پاس تهران برگزار و تیم پاس تهران به دلیل درگیری بازیکنان تیمش با تیم مقابل به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم گهر زمین سیرجان به دلیل پرتاب بطری از سوی تماشاگرانش و بازیکنان تیم به سمت تیم مقابل و داشتن 3بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* حسین افضلی، سرمربی تیم گهر زمین سیرجان به خاطر رفتار غیرورزشی به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* اسماعیل گل دوست، عوامل تیم گهر زمین سیرجان به دلیل رفتار غیر ورزشی که موجب بی نظمی در مسابقه و با دستور موقت کمیته انضباطی مواجه شد، به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت  محروم و به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی با صدور این رای، از قرار دستور موقت صادره رفع اثر می شود. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

* فرید سهیلی، بازیکن تیم پاس تهران به دلیل بدرفتاری نسبت به سرمربی تیم مقابل که منجر به صدور قرار دستور موقت برای وی شد، به دو جلسه از همراهی تیم خوب با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت  و ورود به محل برگزاری مسابقات تیم محروم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های شهید قندی یزد و نود ارومیه که قرار بود روز 21 اردیبهشت ماه برگزار شود که به دلیل عدم برگزاری این دیدار توسط تیم شهید قندی یزد، این تیم با  نتیجه 3 بر صفر بازنده اعلام شد و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید