جدایی دیاباته از استقلال و نگرفتن کفش طلا

شیخ دیاباته بر خلاف اینکه گفته می‌شد پس از تسویه با باشگاه استقلال، کشورمان را ترک کرده است همچنان از استقلال طلب دارد.

آقای گل فصل نوزدهم لیگ برتر که با به ثمر رساندن ۱۵ گل برای تیم استقلال به این عنوان دست پیدا کرده بود تا همین روزهای آخر حضور در ایران به شکل غیرمستقیم و از طریق دوستان و نزدیکانش درصدد بود تا از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کفش طلایی آقای گلی‌اش را دریافت کند. کفشی که باید تابستان سال ۹۹ و در مراسم پایانی فصل نوزدهم و یا آغازین فصل بیستم از دست یک پیشکسوت یا مدیران فدراسیون فوتبال دریافت می‌کرد ولی هنوز که هنوز نتوانسته حتی آن را از نزدیک ببیند!

مدیران سازمان لیگ پیش از این درباره علت عدم اهدای کفش طلا به دیاباته به موضوع کرونا اشاره و تاکید کرده بودند به دلیل رعایت پروتکل‌‌‌های بهداشتی قادر به برگزاری مراسمی‌با حضور تعداد زیادی از افراد نیستند و به همین خاطر کفش طلای دیاباته اهدا نشده است.

دیاباته دیگر با استقلال قرارداد ندارد و با توجه به کارنامه ضعیفی که از خود در فصل قبل برجای گذاشت (۱۲ بازی و تنها ۲ گل در ۳۰ هفته مسابقات لیگ برتر) بسیار بعید است که تیم دیگری در داخل کشورمان خواستار به کار گیری‌اش باشد. دیاباته می‌دانست که با خروج از ایران دیگر برنمی‌گردد به همین دلیل چند روزی اضافه تر در ایران ماند تا شاید کفش طلایش را بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید