جباری: برند باشگاه استقلال مفت فروخته شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی جباری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حل کردن مشکلات مالی باشگاه استقلال این نیست که صندوق بانک ملی را بیاورند و بخواهند در این شرایط مشکلات مالی را حل کند این مسائل باید کم کم انجام شود و این هوادار را خوشحال می‌کند.

علی جباری با اشاره به اینکه در دوران مدیریت قبلی برند این باشگاه مفت فروخته شد، اظهارکرد: باشگاه بدهی زیاد دارد این باشگاه بزرگ و پرطرفدار است و انتظارات هوادار از این باشگاه زیاد است، اما مدیرعامل قبلی مشکلات زیادی را برای باشگاه به وجود آورد.

جباری تصریح کرد: استقلال باشگاه گران قیمتی است و با هوادارانی که دارد می‌تواند به مرتبه والایی برسد مهمترین چیزی که سعادتمند باید مد نظر خود قرار دهد این است با مردم و هواداران صادق باشد و دروغ نگوید.

وی با بیان اینکه با توجه به صحبت‌هایی که با آقای سعادتمند داشتیم، او می‌خواهد در استقلال کار انجام بدهد و او نیاز به حمایت مالی دارد تا بتواند کار‌های خود را پیش ببرد، ابرازکرد: چون سعادتمند کارش را بلد است.

جباری با تاکید بر اینکه در حال حاضر هوادار منتظر است که ببیند مشکلات مالی چطور حل می‌شود، اضافه کرد: در مدیریت قبلی هوادار بسیار ناراحتی کشید و الان به اخبار امیدبخش و خوشحال کننده نیاز دارد که ببیند استقلال رو به جلو است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه سعادتمند توانایی این را دارد که از پس مشکلات استقلال بربیاید، یادآورشد: من دید مثبتی روی ایشان دارم و معتقدم که می‌تواند به استقلال شکل بهتری بدهد اما باید مسائل مالی و اسپانسری در اولویت قرار بگیرد.

جباری درباره اینکه با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز شروع دوباره لیگ برتر داده شده عنوان کرد: مشخص است که تصمیم‌گیری در شرایطی مثل امروز نیاز به بررسی دقیق کارشناسان امر دارد.

وی افزود: وقتی مجوز برگزاری دوباره لیگ برتر داده می‌شود طبعا این موضوع توسط مسئولان وزارت بهداشت و ستاد مربوطه بررسی شده است. شما الان می‌بینید که مجوز بازگشایی سینما‌ها هم داده شده است. در این میان باشگاه‌ها هم قطعا باید توجه کامل به پروتکل‌های اعلامی‌داشته باشند و در تمرین و مسابقات به تدابیر اتخاذ شده توجه ویژه داشته باشند.
این پیشکسوت فوتبال کشورمان ادامه داد: من برای همه خانواده فوتبال احترام قائلم، اما شخصا معتقدم طرح اینکه چنین مباحثی در فیفا درست نیست. این موضوعات داخلی و مربوط به کشورمان است و قطعا اگر این مباحث به گوش فیفا برسد، آنها موضوع را دوباره به کشورمان ارجاع می‌دهند؛ چون فدراسیون‌ها را مسئول تصمیم‌گیری می‌دانند. قطعا سازمان لیگ و فدراسیون تابع تصمیمات مراجع بالادستی ابلاغی هستند و دقیقا با نظر آنها عمل می‌کنند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید