جای سید جلال حسینی در پرسپولیس کجاست؟

جذب مدافعان پرتعداد شایعه رسیدن سیدجلال حسینی به دوران بازنشستگی و پایان خط با پرسپولیس را قبل از لیگ بیست و یکم تقویت کرده است.

سیدجلال حسینی با پرسپولیس فصلی پر فروغ را سپری کرد و در حالی که بیشتر از ۳۹ سال سن داشت در مسابقات مختلف برای پرسپولیس هم خوب دفاع کرد، هم با زدن گل‌های مهم منجی این تیم در صحنه‌های مختلف شد، اما در هفته‌های پایانی لیگ شرایط برای او تغییر کرد و کاپیتان، با دو مصدومیت سطحی و ساده به نیمکت  تیم الصاق شد. نمایش خوب فرشاد فرجی هم در این موضوع موثر بود.

با یادی از تجربه یحیی گل محمدی در استفاده کمتر از مهدی مهدوی کیا در روز‌های پایانی فوتبالش، این شایعه مطرح شده که ممکن است همین روند درباره سیدجلال هم تکرار شود. در نهایت باید دید سرنوشت سیدجلالی که آماده است تا بعد از ۴۰ سالگی هم در فوتبال ایران بدرخشد به کجا خواهد رسید؟

حالا با گزینه هایی نظیر علی نعمتی که شنیده می‌شود در راه پرسپولیس اند و همچنین خرید ابراهیمی‌از گل گهر، جا برای حضور سیدجلال در ترکیب اصلی تنگ شده است. کاپیتان حالا سه راه دارد؛ یا در پرسپولیس بماند و فصل آخر بازی اش را نیمکت نشین باشد. از فوتبال خداحافظی کند و کفش هایش را بیاویزد یا با ترک پرسپولیس، یکی از پیشنهادهای خوب را بپذیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید