تیم چلسی باری به هر جهت برد.

تیم چلسی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌‌‌های چمپیونزلیگ دیشب در چهارچوب هفته چهارم مسابقات مهمان مالمو سوئد بود که در پایان این بازی با نتیجه 1-0 به سود آبی‌های لندن خاتمه یافت.

مطابق انتظار چلسی کار را هجومی‌آغاز کرد و می‌توانست در دقیقه 21 به گل اول دست پیدا کند اما دروازه بان مالمو شوت نه چندان محکم بازیکن چلسی را در دو مرحله مهار کرد.

در ادامه این ستاره آلمانی چلسی یعنی کار هاورتز بود که می‌توانست برای این تیم گلزنی کند اما او در مصافی تک به تک موقعیت فوق‌العاده گلزنی را از دست داد تا بازی بدون گل دنبال شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد این مالمو بود که می‌توانست بر خلاف جریان مسابقه گلزنی کند اما ضربه والی آنتونیو چولاک با اختلاف کمی‌از کنار دروازه چلسی عبور کرد تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل تمام شود.

چلسی نیمه دوم را هم هجومی‌آغاز کرد و نهایتاً در دقیقه 56 قفل دروازه مالمو شکسته شد. حرکت عالی هادسون اودوی از جناح راست با پاس این بازیکن به دهانه دروازه همراه شد. حکیم زیاش آنجا حضور داشت و موفق شد دروازه خالی حریف را باز کرده تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 76 چلسی در چند مرحله می‌توانست گل دوم را هم وارد دروازه مالمو کند اما مدافعان این تیم با چنگ و دندان اجازه این کار را ندادند و توپ را برگرداند.

حملات چلسی ادامه یافت و در دقیقه 78 این بار کای هاورتز بود که با دروازه مالمو تک به تک شد اما ضربه این بازیکن با واکنش خوب دروازه بان مالمو برگردانده شد.

 

01660464

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد کریستین پولیسیچ می‌توانست به راحتی گل دوم چلسی را هم به ثمر برساند اما این بازیکن یک مصافی تک به تک را به راحتی از دست داد تا بازی با همان نتیجه 1-0 تمام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید