تیم نفت مسجد سلیمان به روایت کمالوند

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  در مورد وضعیت آن تیم در مصاحبه ای گفت: تیم‌های دیگر هم تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند و هم بازی دوستانه انجام داده‌اند ولی ما تازه می‌خواهیم تیم را ببندیم که بر این اساس ممکن است در سه چهار هفته ابتدایی لیگ کیفیت لازم را نداشته باشیم.

اودرباره ادامه همکاری با باشگاه نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: وقتی در جلسه با مسئولان نفت در خصوص مشکلات موجود صحبت کردم، متوجه شدم که آن‌ها نیز مقصر نبودند و طی صحبت هایی که داشتیم ان‌شاالله مشکلات طی دو سه روز آینده رفع خواهند شد و دیگر مشکلی هم نیست و از امروز تمرین می‌کنیم.

کمالوند بیان کرد: من به دنبال این بودم تا شرایط و امکانات لازم فراهم شود و نفت با وضعیت بهتری وارد لیگ شود. به‌ هرحال مقرر شد طی روزهای آینده مشکلات مربوط به پزشک، فیزیوتراپ و لباس تیم حل شود و مشکل خاصی هم نیست.

همچنین سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره آینده تیمش نیز گفت: تیم‌های دیگر هم تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند و هم بازی دوستانه انجام داده‌اند ولی ما تازه می‌خواهیم تیم را ببندیم که بر این اساس ممکن است در سه چهار هفته ابتدایی لیگ کیفیت لازم را نداشته باشیم اما کم‌کم وضعیت‌مان بهتر می‌شود.

و بالاخره درباره انتظارات از او نیز عنوان کرد: به هر حال همه وضعیت تیم را می‌دانند و ما حتی یک بازی تدارکاتی هم نداشته‌ایم ولی امیدوارم که تیمم رفته‌رفته شکل بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید