تیم نفت مسجدسلیمان و مشکلاتش از زبان تاجمیری

از همان هفته اول آغاز لیگ برتر تیم نفت مسجدسلیمان دچار مشکلات عدیده ای بود. در این رابطه  احمد تاجمیری دشتکی کارشناس فوتبال، در گفت و گویی اظهارکرد: همانطوری که پیش بینی می شد تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که مدت ها است بدون مدیرعامل و هیات مدیره اداره می شود، دچار بحران در نتیجه گیری شده است و همانند فصل گذشته که روز آخر توانست در جدول مسابقات باقی ماند، این بار نیز دچار مشکلات متعدد شده است.

وی بیان کرد: از باشگاهی که بیست روز مانده به شروع مسابقات تازه به یاد جذب بازیکن و مربی میوفتد و برای تمرین کردن سرگردان بین تهران، اهواز و مسجدسلیمان است، مگر به غیر از این انتظاری هم می رود. من دغدغه‌های اصلی هواداران متعصب تیم را درک می کنم و به عنوان یک هوادار و پیشکسوت مسجدسلیمانی به خود می بالم که تیم نفت مسجدسلیمان حامیان خوبی دارد اما صادقانه می گویم که مشکل نفت مسجدسلیمان ساختاری است نه فنی.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: قبول دارم تیم نفت مسجدسلیمان تا پایان هفته دهم در میان تیم های پایین جدول قرار دارد اما تیم باید تقویت شود، البته نفت مسجدسلیمان با توجه به محدودیت های مالی و مشکلاتی که دست به گریبان است، تیمی دلربا برای بازیکنان درجه اول و دوم نیست ولی همین بازیکنان امروز می توانند با تلاش های خود از نام مسجدسلیمان دفاع کنند. هواداران نفت که در کشور بی‌نظیر هستند، دغدغه حل مشکلات را دارند و حق هم دارند که نگرانی خود را بیان کنند اما معتقدم که نفت در نیم فصل دوم شکل جدیدی به خود خواهد گرفت.

وی بیان کرد: البته برخی از آقایانی  که بیرون از خوزستان هستند، اعتقاد دارند بازیکنان نفت در حد تیم نفت مسجدسلیمان نیستند و گویا فراموش کردند تیم نفت زمانی پروسه یارگیری را شروع کرد که عملا در فصل نقل و انتقالات بازیکن به درد بخوری باقی نمانده بود و پانزده تیم دیگر همه نفرات شاخص را به خدمت گرفته بودند. من قصد دفاع از کمالوند و کادرش را ندارم ولی اگر واقع بینانه بخواهیم به این نکته بپردازیم، مشکلات ساختاری باشگاه مجالی برای بررسی نکات فنی نمی گذارد.

تاجمیری دشتکی گفت: این مشکلات سال ها تست که وجود دارد و متاسفانه گوش شنوایی هم نیست. ما نمی توانیم یک طرفه به قاضی برویم و همه مشکلات را گردن کادر فنی و بازیکنان بیاندازیم. از تیمی که درست یارگیری نکرده و عملا فصل بدنسازی و بازی های تدارکاتی را از دست داده، مگر انتظاری جز این می رود. به هر حال نمی توانیم از کنار این مشکلات بزرگ بی تفاوت بگذریم و اشکال کار را جای دیگری جستجو کنیم. همواره به عملکرد مربیانی مثل فیروز کریمی، علیرضا مرزبان، محمود فکری و … که امتحان پس داده بودند و در تیم های بزرگ عملکرد فنی خود را ثابت کرده اند، در نفت مسجدسلیمان انتقاد کردیم اما هیچ زمانی واقع گرا نبودیم و به اصل اشکال همواره بی توجهی کردیم. به اعتقاد من این تیم چه با کمالوند و چه با هر مربی دیگری تا ساختار و روش تیم داری خود را تغییر ندهد به آرامش نخواهد رسید. تغییر سرمربی در نفت مسجدسلیمان فقط پاک کردن صورت مساله است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید