تیم ملی فوتسال به روایت یکی از بازیکنانش

وضعیت تیم ملی فوتسال در جام جهانی هر روز سخت تر می‌شود. در این رابطه یکی از ملی پوشان فوتسال محمدرضا سنگ سفیدی در مصاحبه ای، درباره پیروزی 4 بر 2 تیم ملی فوتسال ایران مقابل آمریکا گفت: در این بازی اصلاً خوب نبودیم و روز خوب ما نبود. آمریکا 11 گل از آرژانتین خورده بود و فکر می‌کردیم با تیم دست و پا بسته‌ای روبه‌رو هستیم. خدا را شکر در روزی که خوب بازی نکردیم، پیروز شدیم و به مرحله یک‌هشتم نهایی رسیدیم. امیدوارم مقابل مقابل آرژانتین همان ایران همیشگی باشیم و بازی خود را به رقیب دیکته و پله پله به سمت قهرمانی حرکت کنیم.

سنگ سفیدی در مورد کیفیت تیم ملی آرژانتین، حریف حریف بعدی تیم ملی فوتسال اظهار کرد: آرژانتین تیمی‌قدرتمند و مدافع عنوان قهرمانی بوده که فقط برای قهرمانی به لیتوانی آمده است. ما هم ایران هستیم و گُلِ بازی‌های مقدماتی جام جهانی خواهد بود. عیار تیم ملی در این بازی مشخص می‌شود و امیدوارم بازی جذابی از آب دربیاید.

در ادامه ملی‌پوش فوتسال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا توقع قهرمانی باعث افزایش فشار روی تیم ملی شده است یا خیر، گفت: توقعات از تیم ملی «به‌حق» بالاست و تیمی‌خوب و باتجربه داریم. جوانان ما هم تجربه لازم را دارند و برای قهرمانی آمده‌ایم. امیدوارم فشاری که ایجاد شده، مثبت باشد و انتقادات در جهت تخریب نباشد. تیم ملی برای همه ایرانیان است و افتخار آن به نام ایران ثبت می‌شود.

همچنین او  در مورد کارت‌های زرد و قرمز بی‌موردی که بازیکنان ایران دریافت می‌کنند، یادآور شد: این کارت‌ها سهوی بوده و بازی‌ها نزدیک است. داوران روی ایران حساس هستند و بازیکنان ما هم باید  آستانه تحمل خود را بالا ببرند. ان‌شاءالله این مشکل با مدیریت خوب حل می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید