تیم ملی فوتسال از نگاه یکی از بازیکنانش

سعید عباسی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران  در مورد شرایط آن تیم در مصاحبه ای گفت: تیم ملی آماده سازی خوبی داشته است. چندین مرحله اردوی آماده سازی و چند بازی تدارکاتی برگزار کردیم. تورنمنت تایلند کمک کرد و بازی با بلاروس هم خوب بود تا نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم. بازی به بازی پیش می‌رویم اما امیدواریم در این دوره با یک مقام خوب تاریخ سازی کنیم.

عباسی همچنین در مورد دیگر تیم‌‌‌های حاضر در گروه ایران گفت: گروه ما یک گروه تقریبا سخت است. در جام جهانی همه تیم‌ها پرقدرت هستند و همه بازی‌ها سخت است اما مهم ترین بازی ما بازی با صربستان است که نحوه صعود را مشخص می‌کند. همه عزم مان را جزم کردیم که این بازی را با دعای خیر مردم و تلاش خودمان ببریم.

در مورد بازی با آمریکا عباسی گفت: آمریکا تیم ناشناخته‌ای است اما کفه ترازو به نفع ما است و اگر با غرور بازی نکنیم برنده می‌شویم.

همچنین وی به بازی با آرژانتین اشاره کرد و اذعان داشت: بازی با آرژانتین بازی جذاب و هیجان انگیزی خواهد شد و امیدوارم بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم.

در مورد دیگر بازیکنان تیم ملی، عباسی تاکید کرد: هدفمان الان فقط بازی با صربستان است. بازی به بازی جلو می‌رویم. امیدوارم ابتدا به جمع چهار تیم برسیم و با تلاش زیاد به  یک نتیجه خوب دست یافته وتاریخ سازی کنیم.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید