تیم ملی ایران با حضور لژیونرها بالاترین کیفیت را داشت

ابراهیم قاسمپور در مورد برتری سه گله تیم ملی مقابل عراق گفت: ما در نیمه اول تیم برتر میدان بودیم و مالکیت بیشتری داشتیم. زدن گل زود هنگام از نظر فنی و روحی و روانی به سود تیم ملی شد اگر چه بعد از این گل بازیکنان دو تیم پایاپای بازی کردند.

وی افزود: عراق نیروی برای مقابل با ایران نداشت و اگرچه آنها بازیکنان قابلی دارند ولی توان آنها در حد بازیکنان تیم ملی ایران نیست. اگر طی سال‌های گذشته عراق مقابل ایران به برتری رسیده به دلیل این است که اتفاقات فوتبال در آن مسابقات رقم خورده و حوادث باعث چنین بردهایی برای عراق شده است.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد عملکرد تیم ملی در نیمه دوم به فارس گفت:‌در نیمه دوم بهتر و با تمرکز بیشتر بازی کردیم و 2 گل خوب زدیم. لژیونرهای فوتبال ایران در نیمه دوم باعث به ثمر رسیدن 2 گل شدند و آنها کیفیت تیم ملی را بالا برده اند، البته نباید فراموش کرد که نیمکت تیم ملی با نفرات درون زمین هیچ تفاوتی ندارد.

قاسمپور خاطرنشان کرد: همه بازیکنان تیم ملی در یک سطح هستند و این یک نکته مثبت است. تیمی موفق می‌شود که بازیکنان درون زمین و نیمکتش همطراز باشد. با این پیروزی و شکست 6 امتیاز شرایط ایده‌آل شده و مطمئناً تیم ملی با روحیه مضاعف به مصاف رقبا می‌رود.

وی در خصوص دیدار تیم ملی مقابل امارات و سپس کره گفت: مطمئناً کره جنوبی رقیب سرسختی است اما اعتقاد ما این است تیم ملی کشورمان قوی‌ترین تیم هر دو گروه مسابقات است. شاید در بازی با  سوریه می ناهماهنگ بودیم ولی استفاده از نظرات در جای مناسب و خلاقیت آزمون و طارمی تیم ملی را به شرایط آرمانی رساند و کاملاً مشخص است این دو بازیکن یکدیگر را درک می‌کنند. به نظر من ترکیب تیم ملی نباید خیلی تغییر کند و مطمئناً با این شیوه تیم ملی می‌تواند به جام جهانی صعود کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید