تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و حواشی اش.

باشگاه نفت مسجد سلیمان نیز دچار حواشی شد. در این رابطه مدیر عامل آن باشگاه، محمد نظری،  در مصاحبه ای درباره سید اکبر پورموسوی سرمربی آن تیم که گفته بود کسالت مانع حضور او در تمرینات نفت مسجدسلیمان شده و قرار است به تمرینات بپیوندد، اظهار داشت: اگر او کسالتی داشت، می‌توانست به ما پیام بدهد. انسان باید صداقت داشته باشد. از لحاظ سِنّی از پورموسوی بزرگتر هستم، اما او پاسخ تماس من و عوامل باشگاه را نداد و تماس‌‌های ما را رد می‌کرد.

نظری اضافه کرد: صحبت‌های پورموسوی واقعیت ندارد و متأسفم کسی در این جایگاه، چنین رفتاری می‌کند. او می‌توانست پاسخ من یا همکاران دیگر را بدهد. حتی مسئول ورزش دفتر ورناصری (نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی) به اهواز رفت تا پورموسوی را ببیند، اما او حاضر به ملاقات نشد و تماس‌های نماینده ورناصری را پاسخ نداد. انسان باید صادقانه‌ صحبت کند.

همچنین مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا پرونده بازگشت پورموسوی بسته شده است یا خیر، تصریح کرد: بله. ما دیگر پورموسوی را به هیچ وجه نمی‌پذیریم. او لیست بازیکنان مد نظر خود را ارائه کرد و آنها را جذب کردیم. وقتی پورموسوی به تمرینات نیامد، ما هم روند جذب بازیکن را متوقف کردیم تا کارها با نظر سرمربی انجام شود. به تعهدات خود پایبند بودیم، اما پورموسوی در این مدت به ما بی‌احترامی‌کرد و باعث اتلاف وقت نفت مسجدسلیمان شد.

آقای مدیر عامل  در مورد دلیل اختلاف باشگاه نفت مسجدسلیمان با پورموسوی نیز گفت: او افرادی را به‌عنوان سرپرست تیم پیشنهاد کرد که ما نپذیرفتیم و بازیکنانی در لیست داشت که خواسته مالی آنها بالاتر از توان مالی باشگاه بود. پورموسوی می‌خواست با این کار به باشگاه فشار بیاورد تا تسلیم او شویم. اگر پورموسوی خواسته معقولی داشت، آن را برآورده می‌کردیم، اما خواسته‌هایی غیرمعقول داشت.  او به ما توهین و بی‌اعتنایی کرده است. پورموسوی پاسخگوی تماس یا نامه باشگاه نبود و او را به هیچ عنوان به باشگاه راه نمی‌دهم!

در پایان مصاحبه مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره خبر مذاکرات این باشگاه با سید مهدی رحمتی خاطرنشان کرد: ما چند گزینه برای سرمربیگری تیم داریم که روی آنها کار می‌کنیم. به دنبال مربی خوبی هستیم که به باشگاه نفت احترام بگذارد و شرایط ما را بپذیرد. قوانین و اصول خود را رعایت می‌کنیم و پورموسوی به این قوانین بی‌اعتنایی کرد. نفت مسجدسلیمان جای چنین مربیانی نیست که باشگاه را بازیچه قرار دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید