تیم فوتبالی دیگر (شاهین شهرداری بوشهر) در سراشیبی سقوط

در ارتباط با وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر، سرمربی آن تیم، مهدی قنبری، در گفت‌وگویی درباره مشکلات باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: صحبت کردن درباره این مسئله تکراری شده است، اما گوش شنوایی نیست. بعد از دیدار با شمس آذر، تمرینات ما به خاطر بلاتکلیفی تیم و عدم پشتیبانی لازم برگزار نشد. متأسفانه نتوانستند یک زمین چمن هم برای ما بگیرند و حالا دوستان در شهرداری بوشهر مجدداً به این تصمیم رسیدند که نمی‌خواهند تیم‌داری کنند.

وی در مورد فرآیند تصمیم‌گیری کادر فنی شاهین برای سفر به تهران و شرکت در دیدار با خوشه طلایی ساوه بیان کرد: ساعت شش عصر پنجشنبه از ما خواهش کردند که تیم را به بازی با خوشه طلایی بفرستیم تا تیم دو رده سقوط نکند. سپس جلسه‌ای با شورای شهر بوشهر برگزار کردیم که در این جلسه گفتند دوست داریم تیم نابود شود و شما مانع آن هستید! ما فکر می‌کردیم که شورای شهر مانع پیشرفت فوتبال بوشهر شده است، اما متوجه شدیم ما مانع کار آنها و خاری در چشم‌شان هستیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه اعضای این تیم ابتدا تصمیمی‌برای بازی کردن مقابل خوشه طلایی نداشتند، به تسنیم گفت: به ما اعلام کردند خودتان را به آب و آتش نزنید. تا اینکه ساعت 12 روز جمعه تصمیم گرفتیم اتوبوس بگیریم و تیم را بامداد روز شنبه راهی تهران کردیم. تیم شاهین قبل از دیدار با مس شهر بابک، یعنی به مدت یک ماه است که تمرین نمی‌کند و برای این مسابقه هم با بازیکنان رده‌های جوانان و امید به تهران رفتیم.

قنبری با اشاره به همراهی بازیکنان جوان شاهین با تیم امید باشگاه در اهواز خاطرنشان کرد: تیم امید ما یک روز قبل در اهواز بازی داشت و بازیکنان این تیم ساعت سه شب به بوشهر رسیدند تا همراه با ما به تهران بیایند. 22 ساعت در اتوبوس بودیم و ساعت 4 صبح به تهران رسیدند که اصلاً نتوانستند بخوابند. ما خیلی درباره مشکلات صحبت نمی‌کنیم، اما دیدن اشک بازیکنان از همه چیز برای من ناراحت‌کننده‌تر بود. متأسفانه متوجه نمی‌شوند که یک تصمیم نابخردانه یک نفر، چه تأثیری در غرور بازیکنان می‌گذارد. مگر می‌شود یک نفر برای یک استان تصمیم بگیرد؟!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شاهین با بازیکنان رده‌های امید و جوانان همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: بله. اگر این کار را نکنیم، شاهین به دو رده پایین‌تر سقوط می‌کند؛ مگر اینکه باز هم مانع ما شوند. ما در پنج بازی گل نخوردیم و احساس کردم از شکل‌گیری تیم شاهین ناراحت بودند. هر دری را که باز می‌کنیم،‌ یک روز بعد آن در را می‌بندند و ما به دنبال سراب هستیم. با بازیکنان فعلی هم پتانسیل خوبی داریم و اگر می‌خواهیم به کارمان ادامه بدهیم، باید شرایط عادی پشتیبانی را داشته باشیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه انتقاداتش از مدیران این باشگاه  یادآور شد: برای دو بازی، هیچ تمرینی برای شاهین نگذاشتند و از روزی که این دوستان به باشگاه بازگشتند، شرایط بازی مقابل مس کرمان و خوشه طلایی را فراهم نکردند. برای بازی با مس که ساعت 11 شب بازی گفتند به کرمان برویم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم. برای دیدار با مس شهر بابک که خوابگاهی نگرفته بودند. دوستان خوبی داریم که به ما کمک می‌کنند و ان‌شاءالله شهرداری بوشهر حاضر به واگذاری باشگاه شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید