تیم فجر سپاسی و وضعیت آن از زبان سرمربی آن تیم

درباره شرایط تیم فجر سپاسی شیراز، سرمربی آن تیم علی اصغر کلانتری در مصاحبه ای گفت: ما کارهای تاکتیکی و بدنسازی را تقریباً تمام کردیم و سفر ما به تهران برای دیدارهای تدارکاتی است. از بازیکنان آزاد و سربازی که به خدمت گرفته‌ایم، راضی هستیم و آنها از لحاظ فنی و اخلاقی، در خور نام شهید سپاسی هستند. برای دیدن قدرت تیم باید وارد بازی‌های دوستانه شویم و اگر ایراداتی داشته باشیم، بازیکن جدید جذب می‌کنیم.

کلانتری با بیان اینکه احساس می‌کند باید سه یا چهار بازیکن دیگر به فجر سپاسی اضافه کند، خاطرنشان کرد: مسائل مالی و بودجه باشگاه هم دست ما را باز نگذاشته تا در هر پُستی که می‌خواهیم، بازیکن آزاد بگیریم. کسی از مدیران ارشد استان فارس به ما نگفت شما چه مشکلی دارید و دو بازیکن از فلان ارگان بگیرید تا ما هزینه آن را بدهیم. تمام بار تیم روی دوش سپاه فجر است که آنها هم تا حدی توان دارند.

همچنین وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان مد نظر خود برای بقا در لیگ برتر را به خدمت گرفته است یا خیر، اظهار داشت: هدف ما فقط بقا در لیگ برتر نیست و می‌خواهیم کار بزرگی انجام دهیم. همیشه جنگی نابرابر داشته‌ایم، اما می‌توانیم بخشی از این مشکلات را با بستن تیمی‌خوب، تمرینات زیاد و 24 ساعت زمان گذاشتن جبران کنیم.

«در لیگ دسته اول هم با تیم‌های متمول و تا دندان مسلح رقابت می‌کردیم.»، کلانتری ضمن بیان این جمله تصریح کرد: با غیرت، تعصب و تلاش زیاد توانستیم بالاتر از همه این تیم‌ها قرار بگیریم و امسال هم می‌خواهیم پدیده لیگ برتر باشیم. دیدارهای تدارکاتی، نقاط ضعف ما را مشخص می‌کند و اگر احساس کنم به بازیکنانی در پُست‌های مختلف نیاز داریم، حتماً به باشگاه اعلام می‌کنم.

کلانتری در خصوص شایعاتی مبنی بر انتقال محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی به فجر سپاسی عنوان کرد: تمرکزم روی همین تیم و بازیکنانی است که دل آنها با تیم است. من به دنبال بازیکنی نمی‌روم. چند بازیکن خوب لیگ برتری به من پیام دادند و گفتند اگر کارهای خدمت سربازی آنها درست شود، به فجر می‌آیند. اگر این اتفاق بیفتد در خدمت این بازیکنان هستیم؛ وگرنه باید در پُست‌های مورد نیاز بازیکن آزاد جذب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید