تیم رم و مورینیو باز هم باختند.

نتایج درخشان تیم آ اس رم در ابتدای فصل فوتبال ایتالیا،  بار دیگر متوقف شده و آنها بعد از قبول شکست در دیدار هفته گذشته مقابل ورونا،  این هفته در دربی دلاکاپیتاله و در شبی جذاب و به یادماندنی، با نتیجه 2-3 مغلوب رقیب همشهری خود لاتزیو شدند. البته رم در این دیدار فرصت‌‌‌های گلزنی بسیار خوبی را از دست داد و در واقع بدشانس بود که بدون کسب حتی یک امتیاز زمین را ترک کرد.

در طول این دیدار و مطابق انتظار شاهد واکنش‌‌‌های خاصی از سوی ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی جالوروسی بودیم. او بعد از اولین گل تیمش و وقتی هنوز رم 1-2 از لاتزیو عقب بود، هواداران بیانکوچلستی را به سکوت دعوت کرده و با اشاره به ساعت خود نشان داد هنوز فرصت زیادی تا پایان مسابقه باقی مانده است.

01647980

اما در پایان مسابقه و در حالیکه بازیکنان لاتزیو در حال برگزاری جشن شادی برتری در دربی بودند، ژوزه مورینیو یه یکباره بازیکنان رم را در وسط زمین جمع کرده و برای آنها جلسه ای کوتاه و سرپایی برگزار کرد. او به سرعت  و بعد از سوت پایان به سمت زمین دوید و ایده در ذهن خود را اجرا کرد. به نظر می‌رسید سرمربی باتجربه رم از نمایش بازیکنان خود راضی نیست و او با جدیت تمام نکاتی را به آنها تذکر می‌داد.

01647977

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید