تیم رئال مادرید به جایگاه رئال مادرید بازگشت

دیشب رئال مادرید و شریف از هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان برابر هم قرار گرفتند؛ در دیداری که رئال در صورت پیروزی صعودش را قطعی می‌کرد و در هفته پایانی جدال با اینتر جنگ صدرنشینی می‌شد. شریف 6 امتیازی هم که در بازی رفت در برنابئو رئال را شکست داده بود، به دنبال خلق شگفتی دیگری بود.

بازی با هجوم‌‌‌های میزبان شروع شد ولی رئال خیلی زود توانست از فشار بازی خارج شده و بر توپ و میدان حاکم شود. دقیقه 10 بازی بود که رئال به گل رسید. شوت تونی کروس را دروازه بان برگشت داد و در ریباند کریم بنزما توپ را وارد دروازه کرد ولی کمک داور به درستی پرچم زد.

دقیقه 18 بازی پاس به عقب دنی کارواخال با شوت رودریگو همراه شد اما گلر شریف توانست توپ را مهار کند. 5 دقیقه بعد ضربه سر کریم بنزما با اختلاف اندکی به بیرون رفت اما دقیقه 30  رئال مزد بازی برتر خود را گرفت.

01667809

 

روی یک ضربه کاشته از 20 متری، داوید آلابا پشت توپ قرار گرفت و ضربه او که در میانه راه به پای مدافع شریف هم برخورد کرده بود، وارد دروازه شد تا رئال 0-1 پیش بیفتد.

رئال دقیقه 46 بازی نیز به گل دوم خود رسید. روی همکاری مودریچ و رودریگو، توپ بیرون محوطه جریمه به تونی کروس رسید و ضربه بغل پای کات دار او پس از برخورد به تیر افقی درون دروازه قرار گرفت تا رئال نیمه اول را 0-2 برنده به رختکن برود.

01667827

رئال که نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود دقیقه 55 به گل سوم رسید. این بار نفوذ مندی و پاس عرضی او در بیرون محوطه برای بنزما بود که در نهایت منجر به گل شد. شوت زیبای کریم به کنج دروازه شریف رفت تا برتری رئال سه گله شود.

شریف بین دقایق 60 تا 67 صاحب 3 موقعیت عالی شد که در اولی ضربه سر مهاجم این تیم با اختلافی اندک به بیرون رفت، دومین بار شوت مهاجم شریف را تیبو کورتوا برگشت داد و در سومین مورد نیز شوت بازیکن شریف به تیر افقی برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 87 شوت مارکو آسنسیو از درون محوطه جریمه را دروازه بان شریف به شکل فوق العاده ای مهار کرد تا گل چهارم رئال به ثبت نرسد.

در نهایت رئال این بازی را 0-3 برد و به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید