تیم درخطر سقوط، دست به دامان جادوگر شد

شایعه شده چشم باشگاه ته جدولی براى ماندن در ليگ برتر به كرج دوخته شده است و گویا واسطه هایی با این فرد ارتباط برقرار کرده

باز نوبت به هفته‌‌‌های پایانی لیگ برتر رسید و پای رمال و جادوگر به لیگ باز شد.

شایعه شده یک تیم ته جدولی که از ابتداى فصل شرایط خوبى نداشته و حالا دیگر خطر سقوط به دسته اول را کاملا حس  می‌کند دست به کار شده و به دنبال این است که هرطور شده سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کند. آنها این بار سراغ جادوگر رفته اند، همان الف الف معروف که بارها درباره همکاری اش با تیم‌ها و مربیان شایعه‌‌‌های فراوان شنیده ایم.

الف. الف جادوگر سرشناسی که شایعه شده اولین بار اوایل دهه ۸۰ و یک بار دیگر چند سال پیش از این هم در مقاطعی با همین باشگاه همکاری داشته و گفتهمی‌شود در کارش بسیار خبره است و روایت‌‌‌های عجیب غریبی درباره طلسم کردن تیم حریف و رمالی و … درباره اش نقل می‌کنند، هدف جدید تیم ته جدولی براى ماندن در لیگ برتر است.

طرفداری نوشته؛ این تیم در خطر سقوط این هفته یک بازی سنگین مقابل یکی از مدعیان دارد و برای این که از این بازی موفق بیرون بیاید، در کمال تعجب جادوگر به خدمت گرفته است.

شایعه شده چشم باشگاه ته جدولی براى ماندن در لیگ برتر به کرج دوخته شده است و گویا واسطه هایی با این فرد ارتباط برقرار کرده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید