تیم استقلال و تیم ملی از نگاه پرویز مظلومی

در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان استقلال پرویز مظلومی‌در رابطه با وضعیت کنونی تیم استقلال در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه موفق به متقاعد کردن دیگر مدیران عامل برای تبلیغات محیطی نشده است، گفت:‌ آجورلو در تلاش است و منظورتان از اینکه «نتوانست متقاعد کند» را متوجه نمی‌شوم. این حق ما است که باشگاه استقلال خودش بخواهد موضوع تبلیغات محیطی را دنبال کند. راه باشگاه برای درآمدزایی، تلویزیون است که چیزی از آن سهم ما نمی‌شود. از تبلیغات محیطی نیز پول ناچیزی به ما می‌رسد و چگونگی تقسیم آن مشخص نیست.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، پرویز مظلومی، در مورد پرونده «آندره‌آ استراماچونی» و شکایت احتمالی «هروویه میلیچ» و «شیخ دیاباته» از استقلال تاکید کرد: میلیچ پیام داده و اعلام کرده حاضر است در این خصوص به توافق برسیم. دیاباته هم همین شرایط را دارد اما دغدغه فعلی ما استراماچونی و البته پادوانی است. پادوانی شکایت کرده و ما به رأی اولیه که ۱۰۰ هزار دلار بود اعتراض کردیم و اکنون منتظر رأی استیناف استراماچونی هستیم.

پرویز مظلومی‌درباره تنش بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی‌در تیم ملی نیز گفت: سرمربی و بازیکن هر کدام اختیاراتی دارند. مربی باید حرف اول و آخر را بزند و بازیکن نیز باید آن را اجرا کند. این موضوع نباید بزرگ شود. باید اجازه بدهیم این مسئله بین خودشان حل شود. طارمی‌بازیکن بزرگی است اما جایگاه او در تیم، مشخص است. شاید حرف او منطقی و درست باشد، اما این قضیه را فدراسیون فوتبال و خودشان در تیم ملی باید حل کنند. دو بازی مهم داریم و معتقدم تیم ملی بدون طارمی‌هم موفق می‌شود.

پرویز مظلومی‌مربی اسبق تیم ملی فوتبال در خصوص دو دیدار پیش روی تیم ملی در انتخابی جام جهانی گفت: سوریه و لبنان حریفان قدرتمندی برای ما نیستند. خوشبختانه در گروهی قرار گرفتیم که از حالا باید خود را در جام جهانی ببینیم. کره جنوبی رقیب ما بود که نتوانستیم آن‌ها را شکست دهیم اما در کره می‌توانیم از آن‌ها سه امتیاز را بگیریم. برعکس گروه دیگر که گروه مرگ است، گروه ایران گروه خوبی است. تیمی‌حریف ما نمی‌شود مگر مسائل حاشیه‌ای مشکل‌ساز شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید