تیم استقلال تهران بازی را به الهلال باخت.

بالخره زمان مصاف تیم استقلال تهران با الهلال عربستان فرا رسید و در نخستین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، استقلال در استادیوم زعبیل شهر دبی به مصاف الهلال رفت.

در نیمه نخست بازی با مالکیت الهلال روی توپ و میدان آغاز شد اما رفته رفته استقلالی ها خودشان را در زمین پیدا کردند و این تیم موقعیت بسیار خوب و بزرگی توسط مطهری و یزدانی به دست آورد اما درخشش عبدالله المعیوف مانع از گلزنی نماینده ایران شد.

تا اینکه در دقیقه 39 و روی حرکت خوب دو بازیکن خارجی الهلال، این تیم به گل نخست رسید. پاس در عمق متئوس پریرا پس از سر خوردن و سرنگونی محمدحسین مرادمند به بافتیمبی گومیس رسید که ضربه چپ این بازیکن به گل اول الهلال منجر شد. بازی در نیمه نخست با همان یک گل به پایان رسید.

ولی این پایان کارنبود و در نیمه دوم باز هم روی اشتباهات مدافعین و جا ماندن وریا غفوری، این سالم الدوسری بود که در موقعیتی تک به تک، دروازه حسینی را برای بار دوم باز کرد. در ادامه استقلال فرصت های زیادی به روی دروازه الهلال خلق کرد که ضربات آرمان رمضانی و امیرحسین حسین زاده را عبدالله المعیوف مهار کرد.

، استقلالی ها در دقایق پایانی بازی انگیزه  خود را از دست دادند و سیدحسین حسینی چندین بار موقعیت های خطرناک بازیکنان الهلال از جمله تک به تک صالح الشهری را مهار کرد تا شکست شاگردان مجیدی سنگین تر نشود. در نهایت این بازی با همان 2 گل به سود قهرمان عربستان به پایان رسید و استقلال از دور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید