تیام: خوشحالم که به فوتبال اروپا برگشتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مامه بابا تیام مهاجم اسبق باشگاه استقلال گفت: از روز اول که ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرد خیلی نگران مردم خونگرم ایران به خصوص دوستان استقلالی‌ام بودم که متأسفانه این ویروس دنیای متفاوتی برای مردم جهان رقم زد و امیدوارم که هرچه سریع‌تر اقدامات در راستای از بین رفتن این بیماری به نتیجه برسد.

مامه بابا تیام افزود: ترکیه هم مثل تمام کشور‌های درگیر ویروس کرونا با این بحران دست و پنجه نرم می‌کند و نزدیک به سه هفته می‌شود که در قرنطینه هستیم. جز ماندن در خانه کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم.

وی یادآورشد: گرچه با تدابیری که باشگاه اندیشیده سعی کردیم تمرینات فردی را انجام و آمادگی‌مان را حفظ کنیم، چون گفته می‌شود از اواسط ماه میلادی آتی دوباره سوپرلیگ ترکیه آغاز می‌شود.

مهاجم اسبق باشگاه استقلال اضافه کرد: رویای بزرگی دارم آن هم اینکه در جام جهانی ۲۰۲۲ با سنگال حضور داشته باشم و زوج سادیو مانه در ترکیب تیم ملی کشورم لقب بگیرم البته این رویای کوچکی نیست و نیاز دارد تا در بالاترین سطح و بهترین عملکرد قرار داشته باشم.

تیام تصریح کرد: نمی‌دانم در آینده چه سرنوشتی در انتظار همه ما قرار دارد، اما دوست دارم اگر فرصتی مهیا شد دوباره قصه‌ای جدید با استقلال و طرفدارانش داشته باشم دوست ندارم به روز‌های جدایی از استقلال فکر کنم، چون هرچه بود تمام شد و رفت.

وی ادامه داد: هر چند کوتاه، اما روز‌ها و هفته‌های فراموش‌نشدنی را در تهران با مردم ایران و استقلالی‌ها گذراندم و همیشه دوست دارم دوباره این تجربه تکرار شود لطف طرفداران این باشگاه هیچ وقت از من دریغ نشد و این برای من ارزش بسیار زیادی دارد.

این ورزشکار با تاکید بر اینکه امیدوارم در سوپرلیگ ترکیه بتوانم سرمربی سنگال را مجاب کنم این شانس را به من بدهد، یادآورشد: رقبای خیلی سرسختی دارم که باید حسابی آماده مبارزه و جنگ شوم.

تیام خاطرنشان کرد: فوتبال ترکیه با این حجم از سرمایه‌گذاری و طرفداری که دارد، بدون شک طی مدتی کوتاه به یکی از قطب‌های مهم فوتبال در اروپا تبدیل خواهد شد و خوشحالم که فرصت دوباره‌ای نصیبم شد تا به فوتبال اروپا برگردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید