تکلیف وضعیت دروازه بان کروات پرسپولیس مشخص شد

قرارداد مالی بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس مانع از حضور او در لیست خروجی پرسپولیس شد. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به پنجمین قهرمانی متوالی خود در رقابت‌های لیگ برتر دست پیدا کرد که تعداد کمی‌از بازیکنان این تیم در تمامی‌قهرمانی‌های سال‌های اخیر حضور داشتند.

بوژیدار رادوشویچ تنها بازیکن خارجی پرسپولیس در طول تمام این قهرمانی‌ها محسوب می‌شود که توانسته اسم خود را به عنوان بازیکن غیر ایرانی در تاریخ باشگاه پرسپولیس ثبت کند. او که در دوران حضور علیرضا بیرانوند دروازه‌بان مطمئن دوم تیمش بود با رفتن او فرصت ایستادن در چارچوب دروازه پرسپولیس را پیدا کرد.

عملکرد رادو در اواخر لیگ برتر نوزدهم چندان به مذاق یحیی گل محمدی خوش نیامد تا سرمربی این تیم تصمیم به جذب حامد لک در تابستان سال گذشته بگیرد. درخشش لک در قامت دروازه‌بان تازه وارد این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰. لیگ برتر فصل قبل باعث شد تا رادو بار دیگر نیمکت نشینی را در اکثر بازی‌ها تجربه کند.

او که در مسیر پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس دو بار جمع سرخپوشان را به دلیل درگیری با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه ترک کرد تا با پا در میانی یحیی گل محمدی بازگردد. رادو که فصل آینده قراردادی نزدیک به ۳۸۰ هزار دلار با پرسپولیس دارد قرار بود جمع سرخپوشان را ترک کند اما بندهای مالی موجود در این قرارداد باعث شد تا او در پرسپولیس ماندگار شود.

باشگاه پرسپولیس در صورتی که قرارداد رادو را فسخ می‌کرد مجبور به پرداخت تمام و کمال قرارداد فصل پیش روی این بازیکن بو؛ به همین خاطر ماندن رادو را بر رفتن او ترجیح دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید