تکرار توهین لبنانی‌ها به سرود ملی ایران – مشحون: پیگیری می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -دیدار شب گذشته  تیمهای بسکتبال ایران و لبنان حاشیه هایی به دنبال داشت.

به گزارش پایگاه خبری صدای معتمد، تماشاگران لبنانی که در سالن ۶ هزار نفری حضور داشتند در اقدامی‌غیر اخلاقی در شروع دیدار و هنگام پخش سرود ملی کشورمان سر و صدا به پا کرده و شعارهایی را سر دادند.

این موضوع ناراحتی بازیکنان و مربیان تیم کشورمان را در پی داشت.ارسلان کاظمی‌بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان در کنفراس خبری بعد از بازی به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت: ورزش از سیاست جداست اما تماشاگران لبنان، زمان پخش سرود ایران بی احترامی‌کردند.

در همین حال محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال پس از دیدار ایران و لبنان گفت: شب گذشته این مساله را از اعضای تیم ملی شنیدم از طریق سفارت ایران این هنجارشکنی را پیگیری می‌کنیم تا پاسخ بی احترامی‌لبنانی‌ها را بدهیم. متاسفم لبنانی‌ها که اینقدر مورد توجه جمهوری اسلامی‌هستند، اینطور رفتار می‌کنند.

مشحون در پاسخ به این سوال که آیا راهی لبنان خواهد شد گفت: دلیلی برای سفر من به لبنان وجود ندارد،بازیکنان و کادر فنی زحمت خود را کشیده اند و کادر فنی و مدیریتی در کنار تیم حضور دارد. اینطور آدمی‌نیستم که بروم و بگویم که من آمدم و شما بردید.

این برای اولین بار نیست که لبنانی‌ها به سرود ملی کشورمان بی احترامی‌می‌کنند پیش از این نیز در سال ۲۰۱۲ در مسابقات جام باشگاههای آسیا در بیروت به سرود تیم ملی کشورمان بی احترامی‌شد و همان زمان نیز مسئولین وقت به کنفدراسیون آسیا شکایت کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید