تکذیب جدایی‌ شکیرا از جرارد پیکه

شکیرا در مصاحبه با یک خبرنگار ایتالیایی شایعه جدایی‌اش از پیکه را به طور کلی رد کرد. 

سرویس فرهنگی هنری پایگاه خبری صدای معتمدشکیرا خواننده سرشناس کلمبیایی و همسر جرارد پیکه اخیراً گفت‌وگویی اختصاصی را با سیلویا توفانین، مجری ایتالیایی برنامه «وریسیمو» کانال ۵ ایتالیا انجام داد و در جریان این گفت‌وگو از زندگی شخصی‌‌اش صحبت کرد.

این در حالی است که اخیراً گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد بحران در زندگی این زوج سرشناس و حتی جدایی آنها به گوش می‌رسید اما شکیرا همه این صحبت‌ها را تکذیب و اعلام کرد که همیشه از جرارد پیکه دفاع می‌کند. این خواننده کلمبیایی در ادامه یادآوری کرد که ممکن است برای سومین بار بچه‌دار شوند.

شکیرا در مورد تعهد فوتبالی جرارد پیکه گفت: «جرارد به تمام معنا به بارسلونا وفادار است. او در این تیم تبدیل به یک مهره ارزشمند شده. سخت است بتوان بازیکنی این‌چنینی پیدا کرد‌ چرا که بسیاری از فوتبالیست‌ها بی‌وفا به تیم‌شان هستند (البته نه به معنای بد): آنها می‌آیند و می‌روند و از تیمی به تیم دیگر منتقل می‌شوند.

شکیرا در مورد خانواده چهارنفره‌شان گفت: «خانواده در مرکز دنیای من است. پیکه؟ قلب پیکه برای بارسلونا می‌تپد. به نظر من او یکی از معدود بازیکنانی است که در بارسلونا به دنیا آمده و با ایدئولوژی آبی‌واناری‌ها رشد کرده و این کاملاً در وجودش رخنه کرده است.

تکذیب جدایی‌ شکیرا از جرارد پیکه
تکذیب جدایی‌ شکیرا از جرارد پیکه

فکر می‌کنم در این شرایط نمی‌توان با پیشنهاد هیچ مبلغی او را خرید. از من می‌پرسید که آیا در طول شش سال زندگی با جرارد پیکه تغییر کرده‌ام؟ بله. قطعاً. قبلاً همیشه می‌گفتم که هرگز حاضر نیستم با یک فوتبالیست زندگی کنم.

هرگز نمی‌توانستم تصور کنم که همسر یک فوتبالیست باشم. پیکه مجازات شیرین سرنوشت برای من است. ما مکمل هم هستیم. از بسیاری نظرها خیلی شبیه همیم. روز تولد هردوی‌مان ۲ فوریه است و بسیار پرشور و هیجانیم. البته او کمی آرام‌تر است و من کمی دراماتیک‌تر.

این خواننده کلمبیایی در مورد اینکه آیا دوباره مادر خواهد شد یا خیر، گفت: «فرزند سوم؟ اگر از راه برسد که خوش آمده ولی در این شرایط و با داشتن دو فرزندی که انگار شش نفر هستند! نمی‌دانم… نمی‌توانید تصور کنید که فرزندان‌مان چطور هستند. آنها همه ویژگی‌های مادر و پدرشان را دارند. مثل یویو در طول روز این طرف و آن طرف می‌روند. خیلی بامزه‌اند ولی ساعت ۱۱ شب، من از خستگی بیهوش می‌شوم.

مجله اولا هم در تکذیب خبر جدایی جرارد پیکه و شکیرا ،در گزارشی به بازتاب صحبت‌های مدیر تبلیغاتی شکیرا پرداخته: «همه چیز مثل قبل است. این‌ها همه چرت و پرت‌هایی است که مردم می‌گویند تا به جرارد آسیب بزنند.

ویلیام مبارک و نیدیا دل کارمن ریپول، والدین شکیرا هم هرگونه جدایی دخترشان و همسرش را تکذیب کرده‌اند. آنها در گفت‌وگو با خبرنگاری در نزدیکی خانه پیکه و شکیرا گفتند: «آنها مثل همیشه شاد و خوب هستند و همه ما نیز خوشحال هستیم»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید