توکلی: ناهماهنگی‌های باشگاه به خاطر تغییرات مدیریتی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین توکلی بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد مشکلات مدیریتی این باشگاه تصریح کرد: یکسری ناهماهنگی‌ها به خاطر تغییرات مدیریتی به وجود آمد. آلومینیوم با یک هیأت مدیره و مدیرعامل به لیگ برتر صعود کرد.‌ بعد از آن هیأت مدیره بنا به دلایلی که من نمی‌دانم عوض شد.

شاهین توکلی در توضیح این خبر اظهار کرد: هیأت مدیره جدید امور را در دست گرفت و خلیل دارابی مدیرعامل باشگاه شد. او هم زحماتی کشید اما باز هم عوض شد و سعید عباسی آمد.

وی در مورد این که آیا صحبتی از حضور سرمربی جدید در تیم شده است، بابیان اینکه چیزی نشنیده‌ایم و صحبتی هم نشده است افزود: جلسه‌ای هم برگزار نشده که بگوییم اتفاق خاصی در باشگاه افتاده، فکر می‌کنم مدیران باشگاه در تلاش هستند تا خطیبی به تیم برگردد.

توکلی با اشاره به اینکه هم دارابی و هم عباسی زحمت کشیدند اما این که مدیریت باشگاه مدام عوض می‌شود به ما ضربه زد و زمان را از دست دادیم. یادآور شد: خود من قراردادم را حدود ساعت ۳ بامداد امضا کردم. به همین خاطر مشکلاتی به وجود آمده اما مطمئنم هرچه جلوتر برویم، شرایطمان بهتر می‌شود و اوضاع اینطور نمی‌ماند.

بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خصوص شکست روز گذشته آلومینیوم مقابل نساجی مازندران گفت: نساجی تیم خوبی است. بازیکنان باتجربه و مربی بادانشی هم دارد، اما اختلاف دو تیم آنقدر نبود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد.

وی ادامه داد: یکسری ناهماهنگی‌ها در باشگاه از طرف مدیریت و مدیریت قبلی به وجود آمد، مشکلاتی رخ داد و همه چیز دست به دست هم داد تا ما روز بازی ۶-۵ بازیکن را در اختیار نداشته باشیم. یا قراردادها ثبت نشد و… به هردلیلی ما برای بازی اول با سه دروازه‌بان ۱۷-۱۶ نفر می‌شدیم و بازیکن ذخیره هم نداشتیم.

توکلی ادامه داد: با این حال بازی طوری بود که روز گذشته نباید این نتیجه رقم می‌خورد. البته اخراج من هم در آن دخیل بود امام همه چیز دست به دست هم داد تا ما در بازی اول تمرکز کافی نداشته باشیم. این یک اتفاقی بود. شرایط این طور نمی‌ماند و مطمئنم رفته رفته بهتر می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید