توقف بایرن مونیخ مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا

دیشب و در جریان شب دوم از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ و سالزبورگ مقابل هم قرار گرفتند. بایرن مونیخ که در دیدار ابتدایی هفته مقابل بوخوم شکست سختی را متحمل شدند، در دیدار امشب هم فاصله زیادی با باخت نداشتند اما گل دقیقه 90 کینگزلی کومان باعث شد تا بایرن مونیخ در این دیدار به تساوی برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.
در دقیقه 10 بود که سرژ گنابری روی یک حرکت خوب، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما ضربه او را دروازه‌بان سالزبورگ به‌خوبی دفع کرد.
یک دقیقه بعد مصدومیت نوآ اوکافور باعث شد تا سالزبورگ مجبور شود دست به یک تعویض زودهنگام بزند و چوکووبیکه آدامو به جای او وارد زمین شد.
تنها 10 دقیقه بعد این بازیکن تازه وارد تیم میزبان را پیش انداخت. روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با همکاری آدیمی‌و آرونسون به آدامو رسید و او هم با یک ضربه تماشایی دروازه بایرن مونیخ را باز کرد.

 

dnlm2of3

سه دقیقه بعد آدامو می‌توانست در نقش گلساز ظاهر شود و پاس او را آرونسون تبدیل به گل کند اما واکنش تماشایی اولریش، دروازه بایرن مونیخ را نجات داد.
در ادامه این بایرنی‌ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه 30، روی پاس گنابری، این لروی سانه بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه سالزبورگ به بیرون رفت.
در دقایق پایانی نیمه اول این بایرنی‌ها بودند که تلاش بیشتری برای زدن گل تساوی انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 1-0 سالزبورگ به پایان رسید.

در نیمه دوم سالزبورگ شروع بهتری داشت و در دقیقه 49، روی حرکت خوب آرونسون، این سِیوالد بود که می‌توانست برتری تیمش را دو برابر کند اما ضربه او را اولریش مهار کرد.
در ادامه این بایرنی‌ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. این روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 73، کینگزلی کومان روی یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه ای محکم، می‌توانست قفل دروازه سالزبورگ را باز کند اما دروازه بان میزبان باز هم مانع از گلزنی بایرنی‌ها شد.
سه دقیقه بعد، روی یک ضدحمله سریع از بایرنی ها، سانه می‌توانست روی پاس کومان دروازه را باز کند اما باز هم دروازه بان حریف مقاومت کرد.
فشار حملات بایرن مونیخ دقایق پایانی بیشتر و بیشتر شد تا اینکه در دقیقه 90، کومان سرانجام قفل دروازه سالزبورگ را باز کرد.

 

p1cbhipk

 

روی ارسال بلند پاوارد از سمت راست بود که توپ با ضربه سر توماس مولر روی تیر دوم به کومان رسید و او هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد.
در ثانیه‌‌‌های پایانی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید