توفان رئال مادرید در لالیگا

تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار شب گذشته در لالیگا با درخشش ستاره‌‌‌های خط حمله خود توانست با نتیجه درخشان 1-6 از سد مایورکا عبور کند. تیم رئال مادرید بازی را هجومی‌آغاز کرد و خیلی زود هم به گل اول دست یافت. روی اشتباه عجیب گایا و توپربایی فوق العاده کریم بنزما، این ستاره فرانسوی با ضربه ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول شد. در دقیقه هفت بود که مارکو آسنسیو می‌توانست خیلی سریع و با ارسال مستقیم از روی نقطه کرنر برتری رئال مادرید را دو برابر کند، اما روی خط دروازه رینا توپ را برگردادند. در دقیقه 20 کوبو در گوشه سمت راست محوطه صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه زمینی از کنار دروازه رئال مادرید به بیرون رفت.

در دقیقه 24 رئال مادرید به گل دوم دست یافت. ارسال زمینی رودریگو را رینا دور کرد، اما در ریباند مارکو آسنسیو در شرایط خوبی قرار داشته و موفق شد گل دوم را به ثمر برساند. ولی متقابلا مایورکا خیلی زود یکی از گل‌‌‌های خورده را جبران کرد. لی کانگ این با نفوذ از پشت محوطه و ضربه ای محکم و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول مایورکا را به ثمر برساند.

در دققه 30 رئال مادرید باز هم به گل رسید. روی اشتباه مدافعان مایورکا بود که کریم بنزما در مقابل دروازه و در سمت راست محوطه آسنسیو را صاحب فرصت کرد تا این بازیکن زننده گل سوم رئال مادرید را نیز به ثمر برساند.

01646734

01646733

در ادامه و روی ارسال کریم بنزما بود که آسنسیو فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه سر او با بدشانسی وارد دروازه نشد و در نهایت رئال مادرید با برترب 1- به رختکن رفت.

با شروع نیمه دوم و روی پاس بنزما بود که وینیسیوس جونیور فرصت داشت با حرکتی تکنیکی دروازه مایورکا را باز کند، اما ضربه او آرام بود و در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت. تا اینکه در دقیقه 56 و روی حرکت رودریگو و در ادامه پاس کریم بنزما، مارکو آسنسیو با ضربه ای فنی و زمینی موفق به زدن گل چهارم رئال مادرید در این دیدار هم شد.

01646736

در ادامه حملات تیم کارلو آنچلوتی ادامه یافت و این بار کریم بنزما موفق به گلزنی شدد. ستاره فرانسوی در سمت راست محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان مایورکا وارد دروازه شد.

تا اینکه بالاخره در دقیقه 84 وینیسیوس جونیور در سمت چپ محوطه حرکت کرده و با ارسالی زمینی ایسکو را صاحب فرصت کرد تا او به راحتی دروازه مایورکا را با ضربه ای زمینی باز کند. در ادامه حملات رئال مادرید بی نتیجه ماند و در نهایت این تیم با شش گل مایورکا را مغلوب کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید