توضیحات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت آن تیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، رضا درویش، در حاشیه مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی سیدجلال حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حسینی یادگار و از زحمت کشان پرسپولیس است و کار ارزنده‌ای انجام دادند و کار پرتلاشی است که در این روزها کسی در ورزش سرمایه‌گذاری کند. در این روزها همه به دنبال سرمایه‌گذاری در بازار سودآور خوب هستند ولی وی در ورزش سرمایه‌گذاری کرد. باید به مردم این منطقه و اداره کل منطقه تبریک بگویم که یک مدیر خوب اداره این مجموعه را به عهده می‌گیرد و خانواده‌ها با اطمینان خاطر فرزندان خود را برای آموزش به به این مجموعه می ‌فرستند.

وی افزود: برنامه‌ای داده ایم که در درفشی و شهید گمنام و شهید کاظمی هم ارائه کرده‌ایم. طرح‌هایی که قابل اجرا باشد تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد شکایت شهرخودرو و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: توافق‌هایی از قبل باهم داشتیم. علت این مساله چیست را نمی‌دانم، ما توافق کرده‌ بودیم که به چه شکل پول را پرداخت کنیم و امروز بدون اینکه بدانیم پنجره بسته شده بیش از یک میلیارد تومان به حساب‌شان پول واریز کردیم. مابقی هم مشکلی نیست و پرداخت می‌کنیم و اسناد هم می‌دهیم.

درویش در مورد وضعیت رامین رضائیان گفت: بحثی پیرامونش نداشته‌ایم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه یحیی گل‌محمدی با حضور او موافق است یا نه گفت: هنوز نفراتی که باید جدا شوند را اعلام نکرده‌اند. وی هنوز نام هیچ بازیکنی را به ما اعلام نکرده‌ است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه بحث شرکت آرکا ایرانیان چیست گفت: از من می‌پرسید؟ باید از بازیکنان بپرسید و این مسائل ربطی به این حرف‌ها ندارد. چی هست این شرکت من آن را نمی‌شناسم، شایعه را می‌توان درست کرد و گفتن این شایعه درست نیست و می‌شود گفت شما دست در جیب کسی کردید، صرف گفتن درست نیست.  باید شواهدی باشد که به اثبات برسد اینکه بخواهند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند زیرا تیم ما یکدل و یکصدا شده است و دنبال مستمسک بیخودی هستند تا چیزی از آن دربیاورند.

وی در مورد وضعیت کارگزار پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود فقط 50 درصد پرداخت می‌کند و آیا شما با این کارگزار ادامه می‌دهید، اظهار داشت: 50 درصد هم نیست، خیلی کمتر از آن است. باید بنشینیم و صحبت کنیم. این کار حقوقی است و نمی‌توان گفت یکباره فسخ شود. بندهایی در قرارداد وجود دارد. حدود 10 میلیارد از این قرارداد محقق شده است. باید با تیم حقوقی خوب قرارداد خوبی تنظیم شود و بتوانیم این قرارداد را به سطح خوبی برسانیم که هزینه‌ای از ما را پوشش بدهد که ادامه بدهیم.

درویش در مورد اینکه چقدر از این قرارداد به باشگاه پرداخت شده؛ 100 میلیارد تومان یا کمتر گفت: تاکنون از این قراداد 10 میلیارد نصیب باشگاه شده است. مثل این می‌ماند بگوید یک نفر ساختمان ساخته که باید از خودش بپرسید چقدر ساخته، یکسری هزینه‌ها باید پرداخت می‌شد که ربطی به باشگاه نداشت و کلا 10 – 15 میلیارد تومان گیر باشگاه می‌آید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت سجاد شهباززاده و اینکه با باشگاه استقلال هم صحبت کرده گفت: سوال یک باشگاه دیگر را از من می‌پرسید؟! این بازیکن با ما هم صحبت داشته ولی خودش باید انتخاب کند.

وی در مورد جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس گفت: هنوز از طریق سرمربی به ما لیستی اعلام نشده است. سرمربی به ما اعلام کند که این دوستان را از فیض حضورشان بی‌بهره هستیم و باید دوستان جدیدی جایگزین شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی مطهری گفت: اینجا مختار است؛ همانطور که بازیکن اختیار جدایی دارد، کادر هم مختار است. وی تمایل دارد برود، قدر زحمتش را می‌دانیم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم اگر بخواهد برود.

درویش در مورد مذاکره با ولیسیانی مدافع سپاهان عنوان کرد: هنوز با کسی صحبت نکرده‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید