توضیحات جواد نکونام پیرامون دومین تساوی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا

سرمربی تیم فولاد خوزستان جواد نکونام پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل شباب الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوب و جانداری بود و می‌دانستیم باید چگونه بازی کنیم. موقعیت‌های خوبی خلق کردیم به گل هم رسیدیم اما در صحنه گل الاهلی بی‌تجربگی کردیم. در آن صحنه 6 بازیکن‌مان برای زدن گل دوم رفته بودند و این موضوع کارمان را سخت کرد. روی یک ضد حمله و در شرایطی که می‌توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم دفاع‌مان خالی شد و روی بی‌تجربگی گل خوردیم.

جواد نکونام افزود:‌ الاهلی تیم خوبی بود اما  تیم ما هم خوب بازی کرد. موقعیتی به حریف ندادیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی هم خلق کنیم و به گل هم رسیدیم اما الاهلی روی اشتباه ما گلزنی کرد. اکنون شروع رقابت‌ها است و نتایج و بازی‌ها نشان می‌دهد تیم‌ها به هم نزدیک هستند و خیلی سخت به هم می‌بازند و بازی‌ها خیلی سخت است.

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: فقط به خاطر اشتباهی که انجام دادیم گل خوردیم مقابل تیم حرفه‌ای مثل الاهلی نباید چنین اشتباهی کنیم. بازیکن حریف وقتی چنین فرصتی گیرش بیاید به خاطر این اشتباه ما را جریمه می‌کند. می‌توانستیم ضد فوتبال بازی کنیم اما این کار را انجام ندادیم سعی کردیم بازی را خوب کنترل کنیم و خوب هم این کار را انجام دادیم. اما روی صحنه گل خورده اشتباه کردیم.

جواد نکونام ادامه داد: زحمت‌مان را برای بردن کشیدیم اما در این بازی‌ها نباید چنین اشتباهاتی بکنیم. باید از گل به هدف خود محافظت کنیم نباید فرصت‌سوزی کنیم. در دیدار قبلی هم سه امتیاز را به دلیل بدشانسی نگرفتیم امروز هم تا دقیقه 92 جلو بودیم و در آن دقیقه گل خوردیم باید با تجربه‌تر عمل کنیم و بازیکنان‌مان مسئولیت‌پذیرتر شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید