توضیحات الهامی از شکست نساجی مقابل گل گهر

سرمربی تیم فوتبال نساجی، ساکت الهامی بعد از شکست مقابل گل‌گهر در نشست خبری، اظهار داشت: به تیم خوب گل‌گهر تبریک می‌گویم، باتوجه به شرایطی که داشتیم، انرژی که مصرف کردیم به گونه‌ای بود که بازی را ببریم اما نشد. گل‌گهر از فرصت‌ها استفاده کرد و به پیروزی رسید. از شرایط بچه‌ها راضی هستم و آنها زحمت کشیدند اما یکی دو بازیکن ما نبودند و این همان شرایطی است که گفتم. نمی‌دانم چه بگویم و ایرادی بگیرم اما شرمنده هواداران شدیم و این سخت است. نمی‌دانم ادامه راه چه کاری کنیم تا از این وضعیت خلاص شویم.

سرمربی نساجی افزود: واقعا نمی‌دانم باید چه کاری کنیم. من نمی‌توانم کاری برای بچه‌هایم بکنم. نمی‌خواهم جمله بدی به کار ببرم. نمی‌دانم با چه کسی بجنگم و چه کاری انجام دهم. این فوتبال است و ادامه دارد و بچه‌ها ان شالله درست می‌کنند. فقط الان می‌توانم بگویم یک انسان ناامید از نتیجه بازی هستم. چیزهایی که می‌گویم از ارزش‌های گل‌گهر کم نمی‌کند، آنها جنگیدند و بردند و بچه‌های ما هم زحمت کشیدند. برنامه‌ای که قبل از بازی پرسپولیس بود و از کارشناسی که می آید می خواهم کمی منصفانه صحبت کند. به من گفتند نگویم بی عرضه هستم اما هستم.

وی گفت: مقصر هر باختی سرمربی است. اعتقاد من این است باید کار کنیم. اگر می توانیم کار کنیم اگر نتوانستیم هم باشگاه هر تصمیم می‌خواهد بگیرد. سرمربی باید خودش قبول کند به تیم حریف احترام بگذارد و در زمین هر هیجانی دارد انجام دهد اما بعد از بازی به تیم برنده تبریک بگوید.

الهامی درباره داوری، خاطرنشان کرد: بهتر است درباره داوری صحبت نکنم چون به اندازه کافی در این فوتبال خانه‌نشین شده‌ام. به آنها خسته نباشید می‌گویم که زحمت کشیدند.

سرمربی نساجی درباره درگیری در رختکن تصریح کرد: درگیری در رختکن ما؟ چی کسی درگیر شد؟ من اصلا ندیدم.

الهامی در مورد اینکه آیا شما از بازیکنان گل‌گهر ناراحتی داشتید، گفت: بازیکن نبود، کادر فنی بود که جلوی ما دست می زدند و به بچه‌هایشان تبریک می گفتند. بالاخره برده‌اند و فعلاً همه چیز بر وفق مراد آنهاست.

وی درباره اینکه نساجی موقعیت‌های زیادی را خراب کرده، یادآور شد: داشته های ما همین است باید درست کنم. وقتی نمی توانم درست کنم همین است و مربی باید قبول کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید