توضیحات اسکوچیچ در مورد پیروزی تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، دراگان اسکوچیچ، در نشست خبری بعد از بازی گفت: برابر تیمی‌که با جان و دل دفاع می‌کرد بازی بزرگی را به نمایش گذاشتیم و در نهایت به پیروزی دست پیدا کردیم. شرایط آب و هوایی ما را اذیت کرد به ویژه اینکه اغلب بازیکنان از اروپا آمده بودند و با این شرایط آشنا نبودند. برد خیلی مهمی‌بود. بازی سختی داشتیم. می‌دانستیم در این آب و هوا اصلا کارمان راحت نیست. حضور بازیکنان از اروپا هم کارمان را سخت کرد و زمان کمی‌برای هماهنگی داشتیم.

اسکوچیچ ادامه داد: از نحوه بازی تیمم در نیمه اول راضی نبودم اما با تغییراتی که دادیم، در نیمه دوم بهتر شدم. یک اشتباه داشتیم که VAR تصمیم داور را برگرداند. در مسیر خوبی برای دستیابی به اتفاقات بزرگ‌تر هستیم. می‌دانیم که می‌توانیم از این بهتر شویم. با سختی‌های موجود، نتیجه خوبی گرفتیم.

در ادامه اسکوچیچ سرمربی تیم ملی درباره کسب دهمین پیروزی متوالی و صدرنشینی تیمش و اختلاف هفت امتیاز با تیم سوم جدول در انتخابی جام جهانی گفت: من ۵۳ سال دارم و می‌دانم نباید با این چیزها خیالم راحت شود. بارها گفته‌ام که فوتبال هیچ حافظه ای ندارد. باید به خوبی استراحت کنیم و آماده بازی بعد شویم. اگر با دور قبلی انتخابی جام جهانی مقایسه کنیم، شروع قوی‌تری داشتیم اما نباید دل خوش کنیم و باید کار کنیم تا بهتر از این شویم.

همچنین اسکوچیچ درباره استفاده از VAR و مشخص شدن آفساید قبل از اخراج شجاع خلیل‌زاده گفت: من اگر مجبور می‌شدم به خاطر اخراج شجاع تعویض کنم، باید از بین آزمون یا طارمی‌یکی را تعویض می‌کردم که این کار مانند قطع کردن یکی از دست‌هایم بود.

درباره صحنه اخراج شجاع خلیل‌زاده اسکوچیچ گفت: در ابتدای نیمه دوم شروع به کنترل بازی کردیم و حریف را تحت تاثیر قرار می‌دادیم اما آن یک اشتباه همه چیز را به هم می‌ریخت که VAR این موضوع را اصلاح کرد. بعد از آن صحنه به بازی برگشتیم. خوشحالم که اخراج شجاع رخ نداد. باید بگویم که بازگشت شجاع روحیه تیم را بالا برد.

اسکوچیچ ادامه داد: برای پیروزی به میدان رفتیم و به خواسته خود دست پیدا کردیم و این بسیار مهم است. دوست دارم بگویم که سبک بازی امارات را پسندیدم به ویژه در نیمه اول که خیلی خوب دفاع کردند.

اسکوچیچ در پایان گفت: به خاطر این پیروزی جشن نمی‌گیریم چرا که بازی بسیار حساسی برابر کره جنوبی داریم. باید در آن بازی هم به پیروزی دست پیدا کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید