توصیه‌‌‌های کریستیانو رونالدو به بازیکنان فوتبال

بالاخره کریستیانو رونالدو به خانه اش، منچستر یونایتد بازگشت و طی چند بازی اخیر، هماره ستاره تیمش بود.

 حالا در جدیدترین مصاحبه کریستیانو رونالدو تاکید کرده که برای تعطیلات به منچستریونایتد نیامده و می‌خواهد با این تیم جام کسب کند. رونالدو گفت: “اگر به دنبال یادگیری هستی باید این کار را انجام دهی. اگر صحبت کنی ممکن است تا حدودی خوب باشد اما باید در کارهایت نیز خود را نشان دهی. من برای تعطیلات به منچستریونایتد نیامده ام و می‌خواهم در صورت امکان با این تیم جام کسب کنم. فکر می‌کنم اگر همه ما اینگونه فکر کنیم این امر امکان پذیر خواهد بود.

رونالدو در دیدار اخیر منچستر یونایتد برابر تاتنهام یک گل به ثمر رساند و پاس گل دوم این تیم را برای ادینسون کاوانی ارسال کرد تا نشان دهد که در 36 سالگی نیز از آمادگی بالایی برخوردار است.

مهمترین چیز در فوتبال کسب عناوین است و فکر می‌کنم که یونایتد نیز باید چنین نگرشی داشته باشد. آیا این دشوار خواهد بود؟ البته. ما بازیکنان و سیستم جدیدی داریم… بله اما این مهم نیست. ما باید مثبت فکر کنیم و باور داشته باشیم و همه در کنار یکدیگر باشیم. ما باید در هر بازی اینگونه باشیم، سعی کنیم خوب بازی کنیم و در هر بازی به پیروزی برسیم. شما این مسئولیت را دارید که برای این باشگاه بازی کنید، عناوین کسب کنید و حداقل خیلی حرفه ای باشید.”

رونالدو در ادامه گفت: “میل، ذهنیت و فلسفه من تغییر نکرده است. قبل از این، که به عنوان وینگر بازی می‌کردم سرعت بیشتری داشتم. همچنین دریبل‌‌‌های بیشتری می‌زدم اما حالا بیشتر تمرکزم را روی گلزنی قرار داده ام. حالا انرژی‌ام برای لحظات مناسب و تمام کردن کار ذخیره می‌کنم. در واقع تجربه در بازی باعث می‌شود که بهتر تصمیم بگیریم. من مانند قبل عطش بردن عناوین را دارم. هنوز انگیزه دارم می‌خواهم یاد بگیرم و جام‌ها را کسب کنم این ذهنیت من است.”

01658116

فوق ستاره پرتغالی نقش مهمی‌در رهبری منچستریونایتد در ادامه فصل خواهد داشت و قطعاً هواداران این تیم برای موفقیت تیم‌شان روی او حساب ویژه ای باز کرده اند.

رونالدو همچنین به نسل جدید فوتبال نیز انتقاد کرد و گفت: “این نسل جدید زندگی، فوتبال و مشکلات را متفاوت می‌بیند. من به یاد دارم که در نسل من بازی در تیم اصلی سخت تر بود. به یاد دارم که بازی برای منچستریونایتد چقدر سخت بود. همچنین با تیم ملی اما امروز در دنیا همه چیز راحت تر است و به اندازه کافی برای این مسائل ارزش قائل نیستند. این چیزی است که من فکر می‌کنم.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید