تمجید: برخی تیم‌های تکواندو پروتکل‌ها را بهانه کرده اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن تمجید سرپرست سازمان لیگ تکواندو در واکنش به ادعای چگینی و متهم کردن او به نمایش گفت: تا به حال نمایش برگزار نکرده‌ام و تمایلی به اجرای نمایش ندارم.

محسن تمجید افزود: دوستانی که منافع‌شان به خطر افتاده است به دنبال سفسطه برای جابه‌جایی اذهان عمومی‌هستند و نمایش اجرا می‌کنند. اگر چگینی به دنبال سلامت بازیکنانش بود و ابهام در پروتکل‌ها برای ثبت‌نام داشت، در جلسه هم‌اندیشی با یک لشگر آدم حضور پیدا نمی‌کرد.

سرپرست سازمان لیگ تکواندو همچنین تصریح کرد: همه تیم‌ها یک نماینده داشتند، اما ایشان با چهار یا پنج نفر از نیروهای خود در جلسه حاضر شده بود.

تمجید درباره پایان فرصت پیش‌ ثبت‌نام لیگ‌های تکواندو و غیبت تیم کن اظهار داشت: دوستان حتماً تمایل به حضور در مسابقات نداشتند که ثبت‌نام نکردند. چگینی مدیرعامل کن عنوان کرده است که به فکر سلامتی بازیکنانش است و تا پروتکل‌ها کاملاً مشخص نشوند در مسابقات ثبت‌نام نخواهند کرد.

سرپرست سازمان لیگ تکواندو در این باره توضیح داد: اینکه ایشان به فکر سلامت بازیکنان خود است بسیار عالی است و آفرین که به فکر سلامتی بازیکنان خود هستند تا دچار مشکل نشوند.

تمجید در مورد اینکه پروتکل‌های برگزاری مسابقات را برای تیم‌ها تشریح کرده است، گفت: پروتکل‌ها را قرار نیست ما تدوین کنیم و پروتکل‌ها را ستاد مبارزه با کرونا و وزارت ورزش ابلاغ می‌کنند. این پروتکل‌ها یک کتابچه است و عزیزانی که صحبت می‌‌کنند، اصلاً نمی‌دانند پروتکل چیست.

وی خاطرنشان کرد: این پروتکل‌ها برای هر ورزش به شکل اختصاصی تهیه و ابلاغ خواهد شد. پیش‌نویس این پروتکل را مطالعه کردم و مخصوص مسابقات پومسه و کیوروگی است و فکر می‌کنم در هفته جاری ابلاغ شود.

تمجید در پاسخ به این سوال که اعتقاد دارد برگزاری مسابقات باعث ایجاد مشکل در سلامت ورزشکاران خواهد شد، گفت: اصلاً چنین اعتقادی ندارم، اما ایشان چنین اعتقاد دارد و باید صراحتاً روی اعتقاد خود بایستد. چگینی اعتقاد دارد سازمان لیگ به سلامت ورزشکاران اهمیت نمی‌دهد و ایشان به فکر سلامت بازیکنان خود است که بسیار عالی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید