تماشاگر در بازی ایران و امارات، آیا بیاد، آیا نیاید؟ – 2

سخنگوی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی،  در خصوص دیدار ایران و امارات که اعلام شده بدون تماشاگر  برگزار خواهد شد اظهار داشت: ما آنچه که در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفته می‌شود را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهیم. تاکید می‌کنم هدف ما در فدراسیون حفظ سلامتی مردم است و اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا چنین  تصمیمی‌بگیرد آن دستور را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهیم و مساله ای نداریم.

وی افزود: طی صحبتی که کلهر معاون وزیر ورزش با مسئولان انجام داد در تلاش هستند که مسئولان در ستاد ملی مقابله با کرونا را راضی کنند که بازی ایران و امارات هم با تماشاگر و با رعایت  پروتکل‌‌‌های سخت تر و تعداد کمتر برگزار شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در سه چهار روز آینده بحث آغاز جشنواره فیلم فجر را‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم و علاقمندان به سینما در این جشنواره حاضر می‌شوند و چون ما در ورزشگاه آزادی با یک فضای روباز مواجه هستیم، تلاش می‌کنیم که دیدار ایران و امارات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و تا جایی که می‌دانم حمید سجادی در دولت امروز این مسأله را‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح می‌کند.

شریفی در مورد این که بازیکنان تیم ملی برای خروج و وارد شدن به کشورمان باید به صورت آنلاین اقدام کنند گفت:  تیم ملی در قرنطینه است و ترک کردن اردوی تیم در فیفا تخلف محسوب می‌شود و هر کسی که در جایی مستقر است باید همانجا بماند تا به ویروس امیکرون مبتلا نشود. همانطور که می‌دانید ما بازیکنانی را‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست دادیم و مبتلا شدند. امیدوارم این بازیکنان  زودتر بهبود پیدا کنند و به تیم ملی اضافه شوند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با برنامه تهران ورزشی گفت و گو می‌کرد در مورد مسئله نظام وظیفه برخی از بازیکنان تیم ملی ادامه داد: با توجه به این که بازیکن بامداد پنجشنبه رسیده و تنها یک روز فرصت داریم که اقدامات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای خروج او انجام دهیم و بامداد چهارشنبه باید به باشگاه خود برگردد زمان کمی‌در اختیار داشتیم تا بتوانیم مسأله ورود و خروج آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کنیم و باید حضوری انجام می‌شد. حامد مومنی با مسئولان ارشد نظام وظیفه جلسه‌ای برگزار کرد و آنها همکاری‌های لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادند تا در بحث ورود و خروج ملی‌پوشان ما مشکلی پیش نیاید.

وی عنوان کرد: تا دقایقی دیگر تمرین تیم ملی آغاز می‌شود و پس از تمرین بازیکنان به اتاق‌های خود می‌روند تا ادامه تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ بعدازظهر زیرنظر کادر فنی انجام دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید