تقی زاده: بهره برداری همزمان حدود ۳۵۰ طرح ورزشی در سطح کشور

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جمشید تقی زاده معاون امورحقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت ۳۵ هزار سمن در سطح کشور گفت: با نقشی که وزیر ورزش و جوانان در بخش ورزش و جوانان ایفا کرده و فعالیت مجلس یازدهم که مجلسی انقلابی و برای جوان است، بتوانیم در اعتبارات ۱۴۰۰ نقش ورزش را بیشتر از سال‌های گذشته ببینیم.

جمشید تقی زاده با اشاره به پیشنهاد و مطالبات مسوولان و نمایندگان ملایر مبنی بر اختصاص پنج زمین چمن مصنوعی، از مدیرکل ورزش و جوانان خواستار شد: پیگیری‌های لازم انجام شود تا اگر مقدمات در شهرستان آماده شود، آماده اجرای زمین‌های چمن مصنوعی هستیم.

وی همچنین تاکید کرد: با افتتاح مرحله نخست ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر به طور حتم هیات‌های ورزشی و اداره ورزش و جوانان این شهر در این ورزشگاه اسکان داده شود و رفت و آمدها در این مجموعه بیشتر شود.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان از مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز خواست: تکمیل این طرح با توجه به خواسته مسوولان این شهرستان، در مراحل بعدی مد نظر قرار گیرد.

تقی زاده گفت: من به عنوان یک فرد فوتبالی این ورزشگاه را یکی از زیباترین طرح‌ها در استادیوم‌سازی می‌دانم که طرح آن از بارسلون گرفته شده است.کمک می‌کنیم خواسته استاندار همدان مبنی بر تشکیل تیم دسته دوم فوتبال برای ملایر در نظر گرفته شود که اگر این تیم فعال شود در آینده تکمیل این ورزشگاه نیز به نتیجه خواهد رسید.

تقی زاده همچنین بهره برداری همزمان حدود ۳۵۰ طرح ورزشی در سطح کشور را دستاورد بزرگی در دولت تدبیر و امید دانست و بیان کرد: سال ۹۲ کل طرح‌ها و اماکن ورزشی در بخش خصوصی، وزارتخانه‌های دیگر، وزارت ورزش و جوانان و نهادهای دیگر ۲۲ هزار و ۵۰۰ طرح و امکان ورزشی بود که در حال حاضر این تعداد به ۶۱ هزار طرح رسیده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید