تقدیر تیم فوتبال الامارت از رسول خطبیبی

تیم فوتبال الامارت که زمانی رسول خطیبی مهاجم سابق تیم ملی ایران را در ترکیبش داشت، از او تجلیل به عمل آورد.

رسول خطیبی که آخرین مسئولیت فوتبالی او حضور بر روی نیمکت تراکتور و در دست گرفتن سکان هدایت این تیم بود، این روزها در حال سپری کردن تعطیلات خود است و در سفری که به امارات داشت، مورد تجلیل باشگاه سابق خود نیز قرار گرفت.

خطیبی که در زمان حضور در میادین همواره یکی از مهاجمین سرعتی و خطرناک فوتبال ایران به شمار می‌رفت، به واسطه درخشش در تیم پاس تهران راهی بوندس لیگا شد و لباس هامبورگ را پوشید اما بعد از مدتی دوباره به فوتبال ایران بازگشت و این بار با درخشش در لباس سپاهان، راهی لیگ امارات شد.

خطیبی در هنگام حضور در این کشور، لباس تیم‌‌‌های الشارجه، الامارات و الظفره را بر تن کرد اما درخشش او در الامارات قابل توجه تر بود. در طی 2 سالی که مهاجم سابق تیم ملی ایران عضو الامارات بود، برای این تیم درخشید و گلزنی‌ها متعدد و پشت سر گذاشتن روزهای خوب با الامارات، باعث شد تا نام خطیبی در این باشگاه، همواره به عنوان یکی از بهترین مهاجمین این تیم برده شود.

گلزنی‌‌‌های پی در پی خطیبی در طی دوران حضور در الامارات، حتی او را به  بهترین گلزن تاریخ این تیم نیز تبدیل کرد و همین خاطره خوب این باشگاه اماراتی، باعث شد تا او به دعوت مدیران الامارات راهی شهر رأس الخیمه دبی شده و مورد تجلیل قرار گیرد.

در این مراسم که با حضور یوسف عبدالله البطران رئیس باشگاه الامارات امارات برگزار شد، از خطیبی تجلیل به عمل آمد. او 5 سال پیش نیز به دعوت مدیران الامارات راهی دبی شد و در مراسمی‌از عملکرد خوب او در دوران حضور در این باشگاه، تقدیر به عمل آمد.

01633507

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید