تقدیر اینستاگرامی‌از سروش رفیعی و محرم نوید کیا

دربی اصفهان در شرایطی در هفته ماقبل پایانی رقابت‌‌‌های لیگ بیستم برگزار شد که حساسیت بسیار بالایی داشت؛ از یک سو  سپاهان برای رسیدن به پرسپولیس در صدر جدول تلاش می‌کرد و در سوی دیگر سبزپوشان اصفهانی برای فرار از منطقه سقوط می‌جنگیدند.

این نبرد در پایان با پیروزی 2 بر صفر طلایی پوشان خاتمه یافت، ولی پیروزی این بردِ بسیار پراهمیت برای سپاهان سبب نشد تا برخی از بازیکنان این تیم و همینطور سرمربی آنها رقیب را فراموش کنند و پس از پایان بازی به بازیکنان ذوب آهن که با توجه به برد سایپا شرایط بسیار خطرناک تری در هفته پایانی پیدا کردند، دلداری دادند.

محرم نویدکیا هم در پایان بازی به سمت بازیکنان تیم همشهری رفت و با آنها همدردی داشت و هم در کنفرانس خبری به نمایش خوب ذوب آهن اشاره داشت. سروش رفیعی و برخی بازیکنان دیگر سپاهان نیز همین کار را انجام دادند تا مجتبی فریدونی مدیرعامل ذوب آهن امروز و 2 روز پس از این مسابقه سرنوشت ساز با انتشار پستی به تمجید از سروش رفیعی و محرم نویدکیا بپردازد.

در همین خصوص مجتبی فریدونی مدیرعامل ذوب آهن در اینستاگرامش با انتشار تصویری از سروش رفیعی و محرم نوید کیا نوشت: “فارغ از نتیجه بازی سپاهان و ذوب آهن، در روز بازی ناظران و علاقه مندان فوتبال شاهد روی دیگری از فوتبال بودند. قصه معرفت و جوانمردی است که این روزها در فوتبال ما اگر نه به گوهری نایاب، ولی قطعا نادر و کمیاب تبدیل شده است. در روزگاری که تهمت، افترا، بدگویی و فرافکنی به روش هایی معمول و دم دستی برای بی ارزش کردن کار حریفان و به زیر کشیدن رقیب تبدیل شده است دیدن صحنه هایی که محرم نویدکیا و سروش رفیعی در پایان بازی خلق کردند بی شک نه تنها دل همه اهالی فوتبال بلکه هر بیننده ای را شاد کرده و امید به زنده ماندن سیره پوریای ولی را زنده کرد. برد و باخت جزیی از ورزش و فوتبال است و تکرار شدنی و تغییر پذیر. آنچه به یاد می‌ماند رسم جوانمردی است.”

 

01627951

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید