تفتیان: شرایط مالی فدراسیون اجازه اردوهای دومیدانی را نمی‌دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن تفتیان دونده سرعت المپیکی درباره اردوی فرانسه که با هزینه شخصی صورت گرفت گفت: این اولین باری نبودم که با هزینه شخصی به مسابقه یا اردو رفتم. من همیشه ورزشکاری بودم که هدفمند حرکت کرده‌ام.

حسن تفتیان افزود: بعضا با مشکلاتی که فدراسیون داشته و همه مطلع بودیم، برخی اوقات با اعزام‌هایم مخالفت شده و همکاری نشده و همه اینها باعث شده که با هزینه شخصی بروم.

وی افزود: امسال هم تقریبا چهار ماه قبل این موضوع را با فدراسیون در میان گذاشتم و مسئولان کاملاً از همه چیز اطلاع داشتند. آنها بارها و بارها از من درخواست کردند که کتباً مسابقاتی که باید در آنها شرکت کنم و همچنین تاریخ اردوها را بنویسم و در واقع هیچ مخالفت فنی نشد.

دونده سرعت المپیکی تاکید کرد: البته گفتند که شرایط مالی فدراسیون به گونه‌ای نیست که بتوانند هزینه‌های مالی اردو را قبول کنند و نمی‌توانند من را به اردو بفرستند.

تفتیان درخصوص اینکه گفته می‌شود این سفر بدون اطلاع وزارت ورزش و عدم دریافت مجوز شورای برون مرزی بوده است، ابراز کرد: من تقریبا چهار ماه قبل از این، اردو را با فدراسیون در میان گذاشتم و فکر می‌کنم این وظیفه فدراسیون بوده که به شورای برون مرزی اطلاع بدهد که این موضوع تایید یا رد شود. فکر می‌کنم این اقدام از طرف فدراسیون انجام نشده و خودشان هم پاسخگو باشند.

تفتیان درخصوص مشکلات فدارسیون گفت: فدراسیون هیچ شرایطی را در چند ماه گذشته نداشته و شرایطی که برای ما مهیا کرده، صفر بوده است. من باید چه شرایطی را بپذیرم؟ یک وقتی هست که می‌گویید با حداقل‌ها بسازم و خودم را وفق بدهم که این بحثش جدا است، یعنی همیشه هم همین بوده است و ما حداقل‌ها را داشته‌ایم، ولی در این چند ماه نه اردو نه مربی و نه حمایت حداقلی را دیده‌ام و واقعاً چه شرایطی را باید بپذیرم؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید