تعیین پاداش میلیونی به نیمار به خاطر مودب بودنش از سوی PSG

پاری سن ژرمن در سال 2017 با پرداخت مبلغ 222 میلیون یورو برای فسخ قرارداد نیمار با بارسلونا، او را به خدمت گرفت. این مبلغ باعث شد که این بازیکن به گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ تبدیل شود، رکوردی که هنوز در اختیار او قرار دارد.

01635199

 روزنامه ال موندو به مبلغ اصلی کل این انتقال دسترسی پیدا کرده است. بر اساس گزارشی که در این روزنامه به چاپ رسیده، کل روند جذب این بازیکن 489 میلیون و 228 هزار و 117 یورو برای باشگاه پاریسی هزینه در بر داشته است. در قراردادی که در تاریخ سوم آگوست 2017 به امضا رسید، با پرداخت دستمزد سالانه 43334400 یورو برای پنج فصل موافقت شد. در این قرارداد ذکر شد که اگر او برای ششمین فصل متوالی نیز در باشگاه حضور داشته باشد به عنوان پاداش این مبلغ به 50556117 یورو خواهد رسید.

01598086

ال موندو بند جالب دیگری از قرارداد نیمار را نیز منتشر کرد. بندی عجیب که نیمار بر اساس آن نیز پاداش می‌گیرد.

اگر ستاره برزیلی رفتاری مودبانه داشته باشد، دقیق و در دسترس باشد و نیز برای هواداران تبدیل به یک بازیکن دوست داشتنی شود نیز 6500160 یورو از پی اس جی دریافت خواهد کرد. نیمار موظف است که قبل و بعد از هر بازی، به سمت هواداران رفته و به آنها سلام بدهد و تشکر کند!

نیمار همینطور باید از هرگونه اظهار نظر منفی در مورد هواداران، تاکتیک‌‌‌های سرمربی، فعالیت‌‌‌های باشگاه و کارکنانش خودداری کند.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید