تعریف شهرام جزایری ( نابغه اقتصادی ایران ) از تاجر موفق – قسمت پایانی

ویدیو پایگاه خبری صدای معتمد – در قسمت سوم و پایانی این ویدیو شهرام جزایری فعال بزرگ اقتصادی ایران معنای نقد شوندگی داراییها با ارزش افزوده که خود صاحب نظریه آن است را تشریح می کند.

صدای معتمد در مطالب بعدی دیدگاهها و اطلاعات بیشتری از شهرام جزایری و بانک بین المللی در حال تاسیس وی در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار خواهد داد .

تعریف شهرام جزایری ( نابغه اقتصادی ایران ) از تاجر موفق – قسمت پایانی

شهرام جزایری که کارنامه درخشانی در زمینه تجارت،کارآفرینی و ایجاد اشتغال دارد صاحب نظریه اقتصادی –علمی ” نقد شوندگی داراییها با ارزش افزوده” میباشد.

شهرام جزایری در کانال بانک جهانی شهرام که تحت مدیریت وی است در مورد شرایط اقتصادی کشور ، کسب و کارهای موفق و… نظرات و پیشنهادات خود را در اختیار اعضای این کانال قرار می دهد.

علاقه مندان به عضویت در کانال این نخبه ونابغه اقتصادی می توانند روی لینک روبرو کلیک کنند (کانال شهرام جزایری )

قسمت اول این ویدیو را از اینجا مشاهده کنید ( اینجا کلیک کنید )

قسمت دوم این ویدیو را از اینجا مشاهده کنید ( اینجا کلیک کنید )

شهرام جزایری در کانال تلگرامی اش در مورد راه حل نجات اقتصاد کشور نوشته است :

حدود سیصد و هفتاد و پنج الی پانصد میلیارد دلار (به ازای هرنفرحدود ده هزاردلار وبرای پنجاه  میلیون نفر ) سرمایه ومنابع همین الان دراختیار مردم عزیز است !و دولت باید برنامه ای برای بخش خصوصی تدوین کندکه بخش خصوصی به سادگی بتواند بااستفاده وکمک ازاین منابع عظیم مردمی هزارمیلیارد دلارسرمایه خارجی جذب و در چرخه تولید واشتغال کشور بکار بگیرد!
این تنها راه حل نجات اقتصاد کشور است!
آیا بنظر شما؛ این وزرای نازنین مطروحه توانایی درک چنین موضوعاتی را دارند؟!!
اینها که برخلاف تأکیدات مکرر  وحکم حکومتی رهبری عزیز، توانایی درک منابع عظیم مردمی را ندارند ونمی توانند مردم خودشان را متقاعد به مشارکت دراقتصاد کنند ، آیا بنظرشما می توانند هزارمیلیارددلار سرمایه های خارج کشوررا متقاعد به جذب کنند؟!!!
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید