تصویر مسی پس از پیوستن به پاری سن ژرمن

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی، روز سه شنبه به طور رسمی‌به پاری سن ژرمن پیوست و تست‌‌‌های پزشکی این باشگاه را پشت سر گذاشته و لباس جدید خود را پوشید.

لیونل مسی  در کنفرانس مطبوعاتی خود در باشگاه پاری سن ژرمن شرکت کرد و بدین ترتیب تنها چند روز پس از کنفرانس وداع خود در بارسلونا، در پی اس جی معارفه شد.

مسی اکنون پس از پیوستن به پاری سن ژرمن، اولین پست اینستاگرامی‌خود را منتشر کرده است و تصویری از خود را در این باشگاه به اشتراک گذاشته است. مسی در توضیحات این پست اینستاگرامی‌نوشته:”من مرحله جدیدی را در زندگی آغاز کردم و این کار را با تمام انگیزه انجام می‌دهم. تمام تلاشم را برای رسیدن به اهداف پاری سن ژرمن انجام می‌دهم. زنده باد پاریس”

16287051752556

اکنون باید دید که عملکرد لیونل مسی در این چالش جدید خود به چه شکل خواهد بود و آیا یک دوران درخشان مانند سال هایی که در گذشته در بارسلونا داشت در انتظار او خواهد بود یا اینکه شرایط به شکل دیگری رقم می‌خورد.

پاری سن ژرمن با مالکیت ناصر الخلیفی سال هاست که رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر دارد و اکنون در این تابستان خرید‌‌‌های بزرگی برای رسیدن به این هدف انجام داده است و باید دید که در نهایت به آن می‌رسد یا خیر.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید