تصمیم عجیب بازیکن پرسپولیس

بدون تردید حضور در تیم قهرمان لیگ برتر برای هر بازیکنی می‌تواند یک افتخار بزرگ باشد ولی به نظر می‌رسد درباره رضا اسدی این طور نیست.

رضا اسدی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران است در فصل‌های گذشته چهره شد و بازی‌های خوبی را در نفت تهران، سایپا و تراکتور به نمایش گذاشت.

بازیکنی که توانایی بازی در خط دفاع و هافبک را دارد و دو پست حساب می‌شود. به همین دلیل پرسپولیسی‌ها در پایان لیگ نوزدهم به دنبال جذب او بودند ولی اسدی ترجیج داد به اروپا برود و در تیم نه چندان مطرح سنت پولتن اتریش بازی کند.

دوباره در شرایطی خبر مذاکره سرخ‌ها با اسدی به گوش رسیده که این بازیکن به شدت آن را رد کرده و خواسته برایش حاشیه درست نشود. این در شرایطی است که وقتی در فصل نقل و انتقالات خبر می‌رسد استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنی هستند، قیمت آن بازیکن بالاتر می‌رود و به نوعی برایش بازار گرمی‌می‌شود.

هر بازیکنی باید افتخار کند که قهرمان پنج دوره گذشته لیگ به دنبال اوست ولی رضا اسدی برای قرمزها کلاس می‌گذارد. بازیکنی که بازی ملی در رده بزرگسالان ندارد و تنها در تیم زیر ۲۰ سال ایران هشت بازی انجام داده است.

انتقاد دیگر به خود پرسپولیسی وارد است که اگر واقعا این مذاکره صورت گرفته به چه خاطر بوده است؟ در حالی که این تیم به اندازه کافی دفاع دارد و از هافبک‌‌‌های خوبی هم بهره می‌برد و نیازی به حضور اسدی ندارد!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید