تراکتور در مقابل پیکان، به روایت فیروز کریمی

در جریان نشست خبری قبل بازی تراکتور سازی با پیکان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر،  فیروز کریمی‌سرمربی تراکتور اظهار کرد: باتوجه به لغو شدن بازی قبلی پیکان، تیم حریف با استراحت بیشتری نسبت به ما بازی خواهد کرد. شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده در همین بازی بیشتری که نسبت به حریف انجام دادیم، مصدوم شدند.

فیروز کریمی‌افزود: پیکان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوب و باکیفیتی در تمامی‌پست‌ها دارد. تنها مشکل آنان، کم تجربه بودن است. ما با تمام قوا به دیدار پیکان می‌رویم، امیدوارم بازی جذاب و تماشاگر پسندی باشد.

سرمربی تراکتور، فیروز کریمی، ادامه داد: ما با همین بازیکنان، تیمی‌می‌سازیم که همه از فوتبال آن لذت ببرند. بازیکن‌های خوبی گرفته‌ایم، شاید بازیکنان جذب شده از نظر نام‌ و نشان در حد بازیکنان قبلی نباشند، ولی بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند.

فیروز کریمی‌با بیان اینکه بدن‌ دروازه‌بانشان در بازی با استقلال زمین نخورد، توضیح داد: ما در بازی فردا نیز بی‌گدار به آب نخواهیم زد. حمله می‌کنیم ولی به صورت منطقی. نفرات خط دفاعی تیم‌مان هم طی بازی‌های گذشته مشخص شده و تغییری نخواهد کرد. سعی ما برای اضافه کردن هادی محمدی به جمع خط دفاعی تیم در هفته‌های بعدی است.

فیروز کریمی‌ادامه داد: شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده را برای بازی با پیکان در اختیار نداریم، یکی دو بازیکن هم مصدومیت جزئی دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید