تراکتورسازی پیروز میدان نفت مسجد سلیمان

از هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، دو تیم تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان  در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتور شهید سردار سلیمانی تبریز آغاز  شد.

شاگردان سولدو در نیمه نخست این دیدار با ارایه یک بازی تاکتیکی توانستند در دقیقه ۱۴ توسط رضا دهقانی دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کنند تا این نیمه با برتری یک بر صفر خاتمه یابد.

نیمه دوم این دیدار با مالکیت توپ و میدات تیم تراکتورسازی همراه بود و گل دوم تیم میزبان توسط سامان نریمان جهان نیز در دقیقه ۹۳ پس از نفوذ به محوطه جریمه حریف به دست آمد و در خاتمه این بازی با نتیجه ۲ بر صفر پایان یافت.

تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل نفت مسجدسلیمان با ترکیب مهدی حقیقت، هادی محمدی، عبدالله حسینی، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، آرش قادری، سامان نریمان جهان، رضا دهقانی(محمد قادری)، پیمان بابایی(علی دشتی) و محمد عباس‌زاده(سعید واسعی) صف آرایی کرد.

تیم نفت مسجد سلیمان با ترکیب علی محسن زاده،مجتبی لطفی، مهران امیری، میرهادی میرجوان، کرار جاسم محمد، محمد مهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، علی عبدالله زاده، مهرداد هدایتیان و هاتف نادری وارد میدان شد.

داوری این بازی را سید مهدی سید علی، حسن انتظاری، علی رعیت، وحید زمانی و محمدرضا فلاح به عنوان ناظر برعهده داشتند.

به گزارش ایرنا، در طول بازی مسلم مجدمی و میرهادی میرجوان از نفت و اکبر ایمانی و پیمان بابایی از تراکتور کارت زرد دریافت کردند.

شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال از نزدیک شاهد این بازی بود.

تیم تراکتور با برد امروز مقابل تیم نفت مسجد سلیمان ۱۱ امتیازه شد و به رده دهم جدول لیگ برتر فوتبال صعود کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید